| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, potřebuji radu a za případné odpovědi budu vděčná.
Od minulého víkendu mě začalo pobolívat břicho, pak mě bylo cca 2x na zvracení (nezvracela jsem) v odpoledních a večerních hodinách. Týden předtím než to vypuklo tak mě pobolívalo v podbřišku. Ale ten další týden se podbřišek ozval jen občas a pak už mě bolelo pouze břicho a to na pravé straně poblíž pupíku a někdy i jakoby pod žebry. Občas to i píchlo vlevo, ale jen málo a občas se trošinku ozval i podbřišek. No a ve středu jsem byla u gynekologa, kde jsem mu říkala, že mě bolí břicho, ptal se kde, já to ukázala, on mě i vyšetřil. Řekl mi, že v tom místě se nejedná o gynekologický problém, že ani na ultrazvuku není nic vidět. Že pokud je ta bolest jakoby výš, tak se může jednat o něco jiného, třeba střeva, játra, slinivka. Ale že pokud by se jednalo o něco akutního, tak bych to prý poznala a musela bych to jet řešit na pohotovost. To bylo ve středu. Čtvrtek ráno mě překvapil, měla jsem pocit na zvracení už rána, necítila jsem se, ale během dne to přešlo. V pátek docela dobrý, jen ty bolesti břicha se objevili až večer. Sobota odpoledne opět pocit jak na zvracení občas pobolívalo břicho. No a večer jsem to dostala. Doufala jsem si i na těhotenství, ale asi to nevyšlo. Dnes je mi zatím dobře. Pobolívá mě břicho, bolesti se včera k večeru přesunuli do oblasti podbřišku z obou stran, ale přikládám to menstruaci. Jinak žádné jiné obtíže jsem neměla, žádnou teplotu nic, pouze jsem byla poslední týden taková napruzelá a k tomu mi po zmáčknutí vytéká i mléko z bradavky, ale může to být i tím jak jsem dlouho kojila, před půl rokem jsem přestala a budu se asi v pondělí objednávat na testy prolaktinu. Mě by zajímalo, zda Vás bolí před menstruací i takhle výše v břiše, ne jen v podbřišku a zda třeba máte i pocity jakoby na zvracení.Pro jistotu se vypravím v pondělí k doktorce, mám docela strach poté co mě gynekolog řekl, že v těch místech co mě to bolí jsou orgány jako třeba játra, atd., mám zvýšený bilirubin, ale nevím, zda to s tím případně může souviset. Díky za Vaše odpovědi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.