| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, já holky s vaší volbou nedávat starší děti do školky souhlasím. Přesně jak to, Evi, píšeš, to asi prožívají. Asi kdyby jste byly s mladšíma dětma doma a starší by měly rok před školou, tak bych je dala. To už budou i mrňátka starší a ti větší se už budou s váma doma nudit a je to důležitý před nástupem do školy. Asi důvody proč do školky nechtějí budou mít ještě pádnější, ale zase už budou starší a rozumnější a líp se jim to vysvětlí. Už se třeba i budou ve školce stydět brečet a budou to prostě líp snášet. Tak toď můj profesionální náhled na věc.

Mimochodem já Týnu do školky taky nedávám, ale asi brzo začnu, protože i těch 5 dní v měsíci si doma v klidu užiju. Chytají jí móresy, že bych padla na hubu, kdyby si ji občas někdo nevzal a nevysvobodil mě. Je všude a u ničeho dlouho nevydrží. Tady jsou mi moje pracovní zkušenosti k ničemu. A jak píše Momi, skoro nikdy neposlechne. Až když ječím nebo jí plesknu. Vyloženě schválně a provokativně dělá co nemá. Vodou ze psí misky pomaluje zeď, psa neustále někde vláčí, zastýlá, prostě mučí, čmárá Barče do sešitů a knížek no hrůza. Tak jsem jí pomluvila.

Jinak je šikovná. Celá se obleče, svleče, obuje, ráda maluje, vybarvuje, skládá a staví, ale všechno jen chvilku. Ani se mnou u ničeho nevydrží. Něco spolu začneme a ona za chvilku uteče a vytáhne něco jinýho a pak další. To už vrčím, ať uklidí to před tím a začíná dohadování. Ať jí poprosím, dám pusu, pomůžu - to znamená uklidím za ní a zdrhne jinam a než jí naženu zpátky, tak mi jako naschvál, že po ní chci aby uklízela, něco vyvede. No divím se, že tu nechodí a neškytá.

Tak dost pomlouvání, stejně je to naše zlato - nejzlatější když spí.

Na vánoce vůbec nevím. Hlavně kam to pak dám. Už jsem si dělala legraci, ať jim příbuzenstvo nakoupí něco co se dá sníst, nebo z papíru a pak to vyhodíme. No snad něco vymyslíme. Zatím se mějte G.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.