| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,

Nadi,

budete žádat odklad kvůli srdíčku a nebo kvůli něčemu jinému??
A šel by Tomík do normální školy??

A i kdyby mu dáte odklad..nic mu neuteče..
Mne se zdálo, že v 8 letech je už moc velký věk na první třídu..samozřejmě pokud v tom nejsou zdravotní problémy atd..~R^

Mi jsme dneska byli zase na logopedii ~a~
Děs běs to dítě si ze mne dělá srandu..

Na otázku co kupujete v obchodě...ticho..
Na co Ti maminka maže marmeládu sýr atd?....ticho cca za 5 minut a následně z něj vypadlo no přece rohlíci ~a~
a naco ještě Ti to může namazat..dalších 5 minut tocho a pak konečně vypadl zněj chleba..
Jo a kdyby náhodou někdo nevěděl..tak citru,oranžový, který se loupe, dělí na plátky a je sladky a podobný mandarince...je dle našeho syna cibule ~z~

K tomu teda jsem tam přihlásila i holku jelikož ta skoro ve 4 letech nerozezná přes veškerou mou snahu zelenou od modrý a dokonce trávu máme prej žlutou a vůbec jí neni rozumnět...
Když už tak už... ~z~

Ale kde má Granko a mléko to ví až nadmíru dobře ~R^

Tak krásný večer a přeji pevné nervy ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.