| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já trpěla taky na zácpu, asi ne tak šíleně jako ty, ale chodila jsem max 2x týdně a hrůza děs. Mně pomohly otruby. Koupila jsem je v Intersparu v bio koutku, jím jich kolik zvládnu, dávám si je taky všude, ale stačí si vzít 3-4x denně 4 lžičky, musí se to hodně zapíjet, jinak je to tak suchý, že se to prostě nedá polknout, ale chť to nemá žádnou, dá se to v pohodě a stlice je pravidelná a měkká. zabralo to do týdne a od té doby jsem nevysadila. To jen taková rada, tím asi nic nezkazíš,
jinak mamža když byla po operaci konečníku a teta po chemu, tak dostali laktulózu, ta je na zjemnění stolice, dá se koupit i normálně, ale na předpis je zadara. To doporučené dávkování je prý nanic, musí se vzít 3 polévkové lžíce denně, je to mnohokrát víc než co je v návodu, ale máme to z onkoligie v Motole, a vypozorovat svojí dávku, někomu 3lžíce už vyvolají průjem, tak to sníží třeba na dvě nebo i na jednu, prostě aby se chodilo pravidelně a byla měkká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.