| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

VELMI ZJEDNODUŠENO DLE MODELU

asi nejvíc je mi blízký typ A) nakonec tak vnímám jakékoliv náboženství. Jako svobodnou volbu jedince, tudíž i ženy. Jakákoli forma fanatismu mi vadí nakonec i v jiných vírách.

Asi bych dokázala tolerovat i typ B) - protože chápu rozdílný životní styl - ač trochu nechápu ty ženy, - a domnívám se, že nemají možnost svobodné volby. Otázka je, zda ji proti nim mám já - tou svou relativní svobodou.
Nicméně - jak to vnímám - k manželství s člověkem vyznávající islám se mohu rozhodnout a k nošení burky také - OPĚT ZJEDNODUŠENO, ale nemohu se rozhodnout k tomu, komu se narodím, kde vyrůstám. Pak samozřejmě vnímám paradigma.

1) a, b, c
2) odpověd A,B,C - asi jak kdo a za D) - někdy možná i obdivuje pevnější víru či odvahu k těm hrůzám. Nevím. Kbybych napsala, že zavrhuje, bylo by to spíš mé přání a doufám, že to tak je.
3) viz. 2
4) no, je takové dost směsité a dalas příklady, které mi příliš nesedí A) jednoznačně v pohodě, tolerance na všech stranách, osobně bych byla pro toleranci i vůči skupině B, přesto mám pocit, že by ženy měly mít možnost vybrat si, třeba jen na základě toho, že poznají jinou mentalitu. Pokud nevyhovuje, ať se pokojně vrátí, jen by mohly vědět, že je to jinak. Jenomže co já vím o tom světě B.

Bod C vnímám jako nepřijatelný, přímé ohrožení.

Chceš jednoduché odpovědi na složité otázky. ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.