| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vaal,

to je jako ze srandy ten tvůj mindrák??~:-D

Já to teda tak beru.~;)

Ale abych tě uklidnila...:

jsem vdaná 13. rokem, a NIKDY jsem žádné vánoční cukroví NEPEKLA!!! Jako myslím vdaná ženská, která má svou domácnost, opravdu NIKDY!!! Vůbec jsem si to nezavedla. Můj manžel to absolutně vůbec nejí, on sladké absolutně ne, nedá si ani kousek dortu o narozeninách, natož nějaké vánoční cukroví, takže to byl taky dost důvod, proč jsem s tím sama vůbec nezačínala.

Dlouhá léta jsme to dělávaly s mojí mamkou tak, že jsme pekly spolu - ona válela těsto, já vykrajovala, ona hlídala troubu, pak jsme napůl slepovaly, halt aby to odsejpalo, dělaly jsme 4 druhy, každý druh ze 2,5 poměru, aby toho bylo hafo. Tj. žádných milion druhů. Teď druhým rokem, když mám druhého syna, tak to už zvládne všechno sama a ani mě nechce. Pak mi dá symbolicky v krabičce.

Tchýňka peče a hodně a dokonce na kšeft druhým lidem, takže od ní taky vždycky dostaneme.

Pokud např. babičky pečou a dávají vám každý rok cukroví, tak bých být tebou se nějakými x-druhy vánočního cukroví ABSOLUTNĚ NEZALAMOVALA!!!!~:-D

Jiná věc je, že některé holky pečení baví, sháněj~;)í recepty, každý rok něco jiného, to je jiná věc. Mě baví vařit, manžel nemá obědy, takže vařím téměř denně, o všech víkendech, polívky, komplet všechno.....to ano, sháním recepty, obnovuju, vymýšlím jídla....ale vánoční cukroví opravdu NE!!! A vůbec z toho nemám žádný mindrák!!!

Buď V KLIDU!!!~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.