| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mi to HCG rostlo pomalu od samého začátku. 12 den po ET jsem měla asi jen 25 jednotek ... za týden kolem 100 .. to byl malý postup. A řeknu ti, že jsem to obrečela, ale nabrečela jsem se víc, když mi u druhého těhu řekli po 2 testech že se může stát že má miminko Dawnův syndrom. Vyšly testy jak v 11 tak v 16 týdnu špatně. To jsem si opakovala milionkrát, proč to raději zase nevyřešila příroda v začátku za mě! proč to ted budu muset řešit já jestli dám miminko pryč nebo ne ... naštěstí se po plodovce ukázalo, že je vše v pořádku a Vojta se narodil zdravý - ale řeknu ti, že nervy to byly nesrovnatelně větší.

Jinak teda kdyby se chytly všechny tři ... no nevím. Jako myslím si, že šance je mizivá - to mi řekla i embryoložka že si to nemyslí ... a za dvě bych byla ráda - teda hlavně ať těhu není problémové, protože přece jen s 3 letým cvrčkem co je na mě zvyklý moc moc moc by to bylo hodně těžké kdyby musel třeba na tak dlouho k babičce.
Ale jinak kdyy mi někdo zaručil dobré těhu i u trojčat - a pak že by se všechny narodily s hezkou váhou tak já bych ty 3 i chtěla já jsem cvok - vždycky jsem chtěla 4 děti ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.