| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Momi,

já vždycky ty maminy co měly doma malého cvrčka a starší dítko vodily do školky obdivovala. Je fakt, že dětem ve školce nic nechybí, ale když to pak nevychází se spaním a ranním vstáváním. Manža chodí ráno brzo, že by nemohl Haničku odvést do školky? A ty, když máte dopoledne a odpoledne, ji tam nemůžeš nechat spát po o? Ani jiná školka není blízko? No asi ne, co? To už bys to vyřešila. Asi bych si ji taky nechala doma a našla ještě jeden kroužek. Třeba se jim na jaře posune jinak spaní a to chození v hezčím počasí bude taky veselejší.

Já jsem zatím taky Týnu na těch 5 dní do školky nedala. V úterý jezdíme do Mc a ve čtvtek plavat a dneska jsme se byly zeptat v DDM na klub pro nejmenší. To je od 9 do 11 a taky tam jsou děti samy s paní a něco smolí. Zatím je ale plno a tak musíme počkat, až někdo přestane chodit. Říkám si, že těch klubů pro děti je málo a maminy o to mají stále větší zájem a já jsem bez práce, ale tak podnikavá, abych zakládala něco sama nejsem. Tak možná v listopadu, když nebude v DDM místo půjde do školky a zaplácnem tak další den v týdnu. Zatím jsme jezdily na zahradu.

Ještě s tou autosedačkou. Já se u týhle bála, že když bude Týna připoutaná autopásy, že mi z nich poleze ven, ale ona sedí v autě jak přikovaná, protože má pás jako maminka. A při spaní se jí neklimbá hlava a když nespí, tak jí to užší místo nevadí. Když Martin viděl ten potah, řekl, že je ošklivej, že tam byly hezčí a berevnější, ale já vybrala tenhle úmysně, aby na dálku nelákal, že je tam hezká autos. Tak snad ťuk, ťuk vydrží. G.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.