| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No zajímavé téma.

Jelikož jsem teď těhotná, tak momentálně návštěvy probíhají častěji, než jen jednou za rok.

Moje doktorka to má udělané tak, že se k ní vchází do ordinace přes kabinku , takže tam si odložím a čekám než mě zavolá příjmením , příjdu tam v dlouhém triku.
jen se pozdravíme a zeptá se jestli je všechno v pořádku a řekne mi ať vlezu na kozu , jak slezu mě ještě řekne, abych si lehla na lehátko, že zkontroluje všechno na ultrazvuku.
Poté mi podá ubrousek na utření břicha a lezu dolů a ještě mi řekne, abych si sedla an židličku a probereme kdy bude další kontrola a co se na ní bude dít.
Všude kam si sedám a lehám má takový papírový role, kde se vždy kus po pacientce odtrhne a každá má svůj čistý kus.
Občas se stane, že mě po kontrole řekne, abych se oblíkla a ještě za ní přišla.

Vím, že třeba moje mamka si bere do kabelky vždy jen takovou sukni na gumu, kterou si v kabince natáhne a u ní je gynekolog volá další .... přitom tam jsou dvě kabinky a občas se tam ty pacientky pěkně zhádají kdo byl dřív.

Mě spíš příjde, že by mi ta sukně překážela při vyšetření, ale každého věc jak se k dr. vybaví.

Pokud by měla dokotrka ordinaci udělanou tak jak je třeba vidět v ordinaci "dr. Mázla" , tak je jasné, že se na vyšetření svléknu za plentou a po vyšetření oblíknu a jdu pokecat oblíknutá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.