| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z vlastní zkušenosti doporučuju E.V. Havelku. U nás za Prahou míval jedenkrát do měsíce sezení a nám uhodl všechno, od zdravotního stavu až např. to, jakým směrem se budou ubírat zájmy dcer. Byl velice ochotný, člověk se může zeptat i na další osoby ze svého okolí. Na mě se jednou ptala maminka, která u něj byla a on hned začal ťukat do stroje "dcera v jiném stavu". Uhodl mi i druhou holčičku a když jsem mu ji pak byla ukázat, tak jsem mu řekla datum jeho narození a on na mě hned vyhrkl: "Jéžiš, ta bude divoká :-)". Myslím,že má stále astrologickou apatyku v Praze na Smíchově - Na Knížecí, tam je možno se zeptat, kdy má sezení (míval pravidelně pondělky,jiné dny jezdí po republice) a je možno si u něj zakoupit i přírodní bylinné preparáty, které on za základě jeho diagnózy doporučí (ale není to nutné, některé výrobky jsou poměrně drahé, naše sousedka za ním dojíždí pravidelně a nechává tam tak jednou za měsíc kolem 1.500 Kč). Jo, a je to fešák, aspoň mě se strašně líbí, připomíná mi herce Čepka, ten měl taky takový hluboký černý oči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.