| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Tabito,
jsem aktivní protestant /s celou sou rodinou/
Do debaty se zapojovat nebudu, ale dovol jakožto taky zdravotníkovi, který problematiku IVF zvažoval ze všech stran, že to existuje IVF metoda zvaná NATIV a je velice škoda, někdy mi přijde, že snad z neznalosti či schválně, se o ní ŘKC raději nezmiňuje.

Vem si, pokud má žena chybějící nebo neprůchodné tuby, jinak je zdravá, vyprodukuje vlastní folikul, manžel má slušný spermiogram, tak by bylo škoda této metody nevyužít...pracuje se s vlastníma gametama, není třeba tolika zasahovat do ženského cyklu hormonama a řekla bych, že se zvýhodňuje kvalita před kvantitou.
Jsem si vědomá, že né každému toto pomůže, ale jsou páry, kde nativ stačí.
Je špatná toto zamlčovat a vzbuzovat ve VŠECH pocit, že IVF je fůj a blé a tak podávat neúplné informace.
A jak jistě víš, poloviční pravda neexistuje. je buď pravda nebo lež.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.