| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak přesně takové situace moc dobře znám. Když nevíte co dřív, vaříte, uklízíte, do toho něco chce manžel, děti otravují s tím či oným, tak na ty myšlenky nemáte čas. Ty černé myšlenky totiž přicházejí přestě v tu dobu, jak popisujete - jste sama doma, máte realativně klid, mohla byste zvládnout hodně věcí a bum ho. Osobně mám dvě věci které mně zabírají. Ta první je, že se na všechno vykašlu, vezmu si knížku a čtu si, nebo luštím křížovky, prostě užívám si chvíli, kdy jsem sama. Ta druhá věc je moje dobrá kamarádka, které můžu vždy zavolat. Sejdeme se, dáme si pivo nebo skleničku vína, či frťánka becherovky, vypovídáme se navzájem. U nás báječně funguje trumfování typu - nic se mi nedaří, něco se mi nepovedlo, pohádala jsem se s někým, něco na mne leze a ještě je třeba problém s dětmi. Načež ta druhá to krásně trumfne. Mně se stalo to a to, pokazila se mi pračka, moje dítko už má druhou pětku, moji rodiče už mi zase vyčítají sto let starou křivdu, manžel je nějakej divnej, v práci mám průšvih, atd. atd. Když to nepomůže- což je málokdy, tak přitvrdíme a povídáme si, která naše známá se rozvádí, kdo umřel a tak. Prostě ženské drby a zjistíme, že na tom jsme vlastně ještě docela dobře. Neříkám, že je to recept zrovna na Vaše trápení, ale číst o tom, že to všechno přejde a zase bude líp, asi v téhle chvíli nechcete.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.