| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, většina maminek řeší, že jejich děti nechtějí pít. Já mám opačný problém. Malému je 16 měsíců, k pití během dne a v noci má z 90% čistou vodu, vyjímečně hodně ředěný čaj nebo hodně ředěnou dětskou šťávu. Připadá mi, že pije skoro neustále, přes den je to určitě 1,5 litru a v noci další půl litr. A to vlastně nepočítám tu vodu co vypije, když sedí ve vaně, to totiž do sebe obrací jeden hrníček za druhym (když mu hrníčky a mističky seberu, tak vysává vodu ze všech hraček co tam má). Já ani nevim jestli je to tak moc, ale vzhledem k tomu, že všude slyšim jak děti nepijou, tak mi to tak připadá. Přes den mi to samozřejmě nevadí, ale v noci chce pít tak 5x 6x, když ho chci uklidnit bez pití, tak brečí jak zjednanej. Dá se to pití v noci nějak odnaučit? A máte nějaký tip, jak to nejlépe udělat? Už mě napadlo jestli třeba nemůže mít cukrovku, slyšela jsem, že jeden z příznaků je nadměrné pití. Ale ještě s tim nechci vyrukovat na doktorku, aby si nemyslela, že jsem na hlavu. Moc děkuju za názory. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.