| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nazdar~g~~g~


No v sladkém se hlídám běžně.
Mně dr. říkal, že z tamponu asi ne, ale je možné, že z menses, protože v době MS je prý nějaká ta flora jiná, že tam je nejvyšší pH a tak je větší náchylnost v této době k přemnožení různých breberek a tím výtoků, ale já furt mám pocit, že za to můžou ty tampony, protože když mám ty vložky tak mám pocit, že je to v pohodě. Možná si to jen vsugerovávám.
Právě bych chtěla slyšet, že je to jedno jestli mám vložky nebo tampony.
Já bych právě chtěla raději používat tampony, s vložkama se necítím dobře. Buď mi to šustí mezi nožkama~;) nebo zase po delší době už nemám dobrý pocit.~:( Používala jsem jedině Allways, ale teď jsem přešla na vložky Naturella

http://www.eshop-rychle.cz/drogerie2-cz/eshop/17-1-Hygienicke-zdravotni-potreby/39-2-Damske-vlozky-tampony/5/1490-Naturella-ultra-normal-10-ks

A jsem víc spokojená než s Always, měřila jsem to, a jsou mnohem tenčí než always a mají opravdu velmi příjemnou vůni.

Jenomže si říkám, když je to parfemované, tak aby to nedělalo nějakou neplechu.~o~
Jinak citlivou pokožku jsem nikdy neměla a nikdy jsem na nic netrpěla, takže nějaká alergie z něčeho..nevím, nikdy jsem nic neměla.


Slipové vložky používám tyto:
http://www.eshop-rychle.cz/drogerie2-cz/eshop/17/39/5/1306

Také jsou navoněné a nosí se se tedy bezvadně


Ale raději bych ty tampony, jenže pořád mám zafixováno, že jak je uvnitř ten tampon, i když je tam jen 4hodiny, tak se to tam rozkládá a množí bakterie a mám z toho potom výtoky~o~~o~


O menstruačním kalíšku jsem slyšela, a docela se bojím, ale co takhle slyším nebo čtu vaše názory, tak by to mohlo být nejlepší řešení při menstruaci. Začala jsem o tom nedávno uvažovat, pak jsem se zmínila o této novince sestře, ta prohlásila fůůj. A tampony fuj, nejsou? Tak nevím.~d~ (Ségra je o pět let starší než já~;),takže žádný puberťácký názor)
Jen mám strach, aby to nebylo to samé co tampony, prostě se to tam přicucne a je to tam x hodin bez vzduchu.~a~

Na ten kalíšek mě nikdy nenapadlo se dr. zeptat. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.