| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Andy, jen jsem chtěla napsat nové poznatky, jestli se na zákrok taky chystáte.... Tak z Astelly mi odpověděli, že Za zákrok v anestezii si účtují 5000Kč, potom 450Kč za jeden mléčný zub. Při objednání na zákrok si vezmou zálohu 1000Kč a když to pak zrušíš (rozmyslíš si to, nebo přijde rýma, kašel), tak si zálohu nechají. Když zákrok proběhne, tak to odečtou z celkové částky.

V té Plzni, jak tu psala nějaká mamča mi to předběžně spočetli na 3000Kč sakum prdum. Já jsem dceru nakonec objednala k pražské doktorce Šnajdhaufové. Jak jsem tu psala, měla sídlo v poliklinice na Budějovické. Teď se přestěhovala do centra Prahy k I.P. Pavlova, ul. Hálkova 11. Sestřička mi řekla, že za anestezii si řeknou 1200Kč. To je bezkonkurenčně nejméně. Zítra tam jdeme, takže mi to dopočítají, tak ještě dám vědět. Samozřejmě taky napíšu pocity. Snad to bude dobrý. Je to dětská stomatoložka, tak snad bude trpělivá a hodná~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.