| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla,trošku si Vás občas pročtu a všem Vám moc držím palečky.
Naposledy jsem tu byla,když mi doktorka nařídila nemocnici.Pak jsem se ale z toho tak sespala,že jsem musela jet hned na akutní psychiatrii.Strašně jsem se bála,nechtěla jsem tam jet,ale ted jsem ráda,že jsem tam bylas.Předtím jsem už nedokázala nikoho a nic vnímat,nezajímala mě domácnost a ani děti ne.Chtěla jsem jen umřít a vše mi byli jedno.Takže jsem musela do nemocnice.Tam to bylo super....chovali se tam ke mě všichni mile a viděla jsem tam lidičky,kteří na tom byly stejně jako já....Měli jsme tam různý aktivity,terapie,ccvičení a hlavně mi nasadili kombinaci léků,který mi zabrali.Po 4týdnech mě pustili a já můžu říct,že jsem jak vyměněná a říká to i moje rodina a okolí.Jsem už půl roku doma a je mi dobře...Občas přijdou takový ty mráčky,ale dá se to zvládnout.najednou mě zase zajímaí moje děti.Chodím tedy pořád k psychiatrovi,také chodím na terapie,jsem chvílema dost unavená,ale zlepšení o 80% a to je pro mě moc...
Holky,všdm Vám přeji at se dáte taky do pohody,at je Vám všem o moc líp a uleví se Vám....Všem moc držím a budu držet palečky a myslím na Vás ~x~~s~~s~~s~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.