| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím, že bys měla zajít k psychiatrovi.... BMI 22,3 je v pohodě. To, že máš nějaké nedostatky s postavou - mno, kdo nemá. Navíc pokud sportuješ, tak máš svaly, svaly jsou těžké = máš větší BMI, než je skutečný stav tuků atd.
Určitě není dobré hladovět a není dobré, že jsi unavená a vyčerpaná - akorát se totálně zničíš - píšeš že je ti špatně když hladovíš, špatně když se najíš = máš podle mě rozházené totálně zažívání.

Fakt si někam zajdi, alespoň k obvoďačce, na nějaká vyšetření (žaludek atd.), psycholog by určitě neškodil. Jsi obcesivní (když máš hlad tak myslíš na to, že po jídle přibereš?????).

Sama mám 74kg na 173 cm, chtěla bych shodit, ještě tak možná tři čtyři kila, víc ne.... když mám pod 68kg, tak je mi právě "špatně". Narodíl od modelek, co vypadají jak ramínko v pytli, já mám svaly (hodně sportuju) a i když modelka by na mojí výšku mohla mít klidně 52 kilo, tak já ne, já bych "umřela". Všechny váhy a BMI jsou jen čísla - a ničit si život kvůli číslu?
Snažím se nepřežírat a mít vyvážený jídelníček, ale včera jsem měla chlebíčky a tiramisu a portské a kávu s mlíkem a bublaninu - sešly jsme se u kámošky a nanosily jsme si dobrotky a možná mám dneska o půl kila víc než včera - no a co?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.