| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, nabízím pohled z druhé strany, dělala jsem to 8 let, občas se to střídalo s hlídáním dětí. Pracovala jsem pro agenturu, která zajišťovala tyhle služby cizincům, bylo to dost dobře placené, měla jsem 140,- Kč na hodinu, agentuře jsem platila 10%, plus zdravotní a sociální.
První rodinu jsem měla Američany, veliký byt, tam jsem chodila denně na 7, později 5 hodin, měli jedno dítě, paní byla těhotná. Postupně jsem uklízela celý byt pořád dokola, odpoledne denně žehlení, 1x týdně nákup. Kluky jsem i hlídávala, byli moc zlatí. Když mi odjeli zpátky, tak jsme to všichni obrečeli a dodnes si píšeme.
Další rodiny jsem měla většinou 1x týdně, na 3 až 5 hodin, běžný úklid + žehlení, byty i rodinné domky. Občas někdo poprosil o nákup, ale minimálně.
Na okna měla agentura speciálního člověka.
U hlídání dětí byla ta samá taxa, po 10. večer museli platit taxi, jinak jsem se dopravovala sama MHD, Praha.
Pokud jsem někam docházela častěji a delší dobu, tak tam vznikal hodně úzký vztah, protože ti lidé přede mnou nemohli nic moc tajit. Byla to fajn práce, i když ty úklidy byly kolikrát hodně náročné na fyzičku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.