| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak ja jsem kneze s uslintanyma prstama jeste nevidela, malokdy dojde ke kontaktu jeho prsty a neci usta, teda aspon mne se to nestava a pokud se to stane, tak knez prece v druhe ruce, ve ktere zaroven drzi "misku" se svatym prijimanim, drzi take bilou rousku a do ni se pri pripadnem kontaktu utre. Myslela jsem, ze to tak funguje vsude. Jasne, ze utrit se do rousky to neni nejaka dezifekce, ale na druhou stranu, pokud s kymkoliv mluvim, tak jeho kapenky me tez atakuji a taky takto chytame nemoci. A navic myslim, ze dotknuti se rtu druheho, ci jeho jazyka neni tak hrozne - nevim, jak to napsat, ale jake mnozstvi bacilu z tohoto rekla bych cekem maleho kontatku se rty,pripadne slinami, se prenese skrze hostii na druheho v porovnani se zminenym mluvenim s druhym clovekem? Nevim, ale nevidim to tak dramaticky.
Jinak podavani rukou mi nevadi, doma se proste umyju, tak jako kdyz dojdu odkudkoliv. Spise mi vadi obchodaky - kosiky, kliky dveri atd.
a jeste bych rada dodala, ze v nasem okoli byl knez, ktery prisel do kontatku s clovekem, ktery mel zloutenku a ackoliv knez sam zkoutenkou neonemocnel, nesmel nekolik tydnu podavat svate prijimani... to jen tak na okraj, ze treba toto se hlida.
A posledni poznamka, tady na Jizni Morave se na hodove zabave pije z jednech sklenicek - kdyz k vam dojdou starci a vy si "musite" pripit. Pripijete si a jdou za dalsim parem. Tohle "zjisteni" (protoze odsud nepochazim), me fakt dostalo a prislo mi to silene!
A divna nejsi. Ja zas moc nemam rada svecenou vodu z kropenky. Ze stejnych duvodu~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.