| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deni,

asi ti moc neporadím, ale u nás byl u obou holek problém s naprosto stejnou věcí. Pila z normálního hrnčeku (nebo dětských plastových). Ty s membránou proti tečení, jsem byla nucená zrušit, neb Jolanka byla zvláště lína tahat. Elča se naučila na lahvičku s brčkem, ale tu větší, co maji v DM. Z nadšení jsem Jolance koupila tu menší, a mrcha leží doma, nepila z ní. Princip brčka nepochopila. Stále naklápí lahvičku.

Jinak, taky jsem musela mít pití teplé, v zimě jsem normálně vozila pod kočárkem termosku (později, když už Jolanka pila z net. AVentu, tak jsem jí do fusaku ten hrneček strčila, aby zůstal teplý).

Nejvíc se nám osvědčil tekoucí hrneček z Ikey, sada žába (bryndák, mistička, hrneček). Sice to byla hra o nervy a musela jsem ho přidržovat nebo hlídat jako ostříž, ale díky němu se Jolanka naučila pít. A pijeme prakticky jen vodu, je nejzdravější a nebarví oblečení :-)) Čaje máme u snídaně nebo večeře, popř. v zimě u sváči, ale jen v klasickém hrnku.

Hlavně nevěš hlavu a vytrvej. U nás se to zlomilo asi až kolem 16m. (A taky bych řekla, že záleží, jestli je dítko ještě kojené nebo ne)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.