| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucko, zkus mrknout na web www.pojdte-dal.cz , tady kopíruju kousek z fóra, jak to všechno vlastně začalo:
***
Na začátku byla diskuse na rodina.cz. Založená diskuse nebyla nijak výjimečná, takových na internetu kvete spousta. Byla totiž o tom, jak není možné při dětech zvládnout úklid domácnosti a vaření teplých večeří. Jak nám nikdo nepomůže, spíš nám ještě práci přidělává.

Přispěvatelky se většinou poplácávaly po ramenou se slovy "To je normální, u nás je to stejné." "Já taky nežehlím, když mám mikinu, nevyžehlené tričko není vidět." A dodávaly teze typu Bordel v bytě - šťastné dítě, inteligent ovládá chaos a podobně :roll: :D

Až přišla Iva, dvě děti, toho času žijící v Americe. Přidala odkaz na http://www.flylady.net a poukázala na to, že při troše nadhledu a troše systému ta domácnost vlastně zvládnout jde.

Začala jsem denní maily, které mi po registraci začaly chodit v množství až 20 denně, překládat v roce 2003 pro kamarádku, která na tom byla stejně jako já. Postupně se úspěšnost metody rozkřikla po internetu a v současné době je nás více jak 1000.

V takovém množství se už nebudeme bát odtrhnout od FlyLady a postupně si vypracovat systém vlastní. Proto po letech rozesílání mailů zakládáme fórum a říkáme tím, že to zvládneme samy :)

A proč Pojďte dál? ...Stalo se vám už někdy, že jediné, co vám bránilo říct tahle slova, byl stav vašeho domova? Strach z toho, co by návštěva uviděla? Bránily jste vchod do bytu vlastním tělem?

Tohle fórum má sloužit k tomu, aby vám taková slova nedělala žádný problém. S vaší pomocí by se mu to mělo podařit. ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.