| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám holčičku starou deset týdnů a začala jsem ji dokrmovat Sunarem,ale dostává vždycky jednu dávku pouze večer než jde spinkat,jinak přes den i v noci pije MM,ale večer co večer jsem úplně vyždímaná a mléko nemám.Takže večer dostává 120 ml Sunaru.No a ráno se kroutí,heká,tlačí,rudne,pláče,nemůže se vykakat.Dávám jí dost pít aby stolice změkla,ale moc to nepomáhá.Na internetu jsem našla že u tak starých miminek je zácpa normální že dítě nekaká třeba i deset dní,ale mě teda po tom jak se malá chová připadá že se chce vykakat a nejde jí to.Má to ale od té doby co dávám Sunar.Navíc ta stolice,když už se nám povede něco vytlačit,šíleně zapáchá,takovým čpavým pachem a je hodně tuhá.Mám přejít na jiné UM,nebo dávkovat méně?Dávkuji podle tabulky na krabici,zase nevím když to bude třeba o jednu odměrku řidší jestli jí to zasytí.A čím mám tu stolici změkčit aby šla ven?Dneska nám vyšlo jen malinko po rektální rource.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.