| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se nechci dohadovat, jen se ptám jak to je, ještě mi ale nikdo neodpověděl kde se v bibli píše o pekle, a když dojdou argumenty tak přijdete s tím že se chci jen hádat. To je typické. U vás to ještě beru, když jsem se jednou ptala jakéhosi faráře, odpověděl mi naštvaně že mám prostě věřit, nebo budu zatracena, což je argument jak stehno, pak ještě jedna epizoda kdy jsme s kamarádkou přišli za jedním duchovním s konkrétním problémem a znovu odpověď žádná a vycouval do svýho kamrlíku.

"Když Ti někdo odpoví tak, že to akceptuješ, najdeš zas něco jiného. Třeba co kdo kde řekl nebo napsal. On má svůj názor, Ty svůj a já taky svůj." jenže problém je že já nehledám "co kdo kde řekl nebo napsal" ale argumentuju přímo tím co je v Bibli a to jsem si nevymyslela. Je hezký že máme každý svůj názor, ale Bible je jen jedna a co je tam psáno je černé na bílém, názory můžeme mít jaké chceme. Já můžu mít třeba názor, že když zabiju zloděje, není to trestný čin (například), leč trestní zákon to vidí jinak a nějaké moje názory na trestný zákon nikoho nezajímají. Stejně tak když vidím že v Bibli prostě něco napsaného NENI a někdo má názor že je, můžu si maximálně poklepat na čelo a doporučit dotyčnému si ji přečíst.
Co mi vadí je fakt, že celá křesťanská víra je založená na slepé víře v dogmata a poslušnosti, neni prostor na dotazy a konkrétní záležitosti. Že nevíte kde se v Bibli píše o pekle, dejme tomu, je to vaše věc ale že to kolikrát ani neví duchovní a nejsou schopni ti říct jak se před zlými silami bránit, je docela průser, kdo to má vědět než oni?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.