| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto tohle je dost osobní dotaz,tak se nesmíš divit,že některé reagují dost ostře,pokud ty osobně máš s tím "problém",tak se máš zeptat trochu konkrétněji,né všeobecně a pak nechtít slyšet jiný názor.jestli to tak nebylo,omlouvám se,ale mě jelikož já ten"problém" mám,to tak přišlo.ono ale fakt dokud nestojíš před tímto rozhodování-nemůžeš říct co bys dělala.ano můžeš mít názor,co asi by bylo,ale nikdy,co by se opravdu dělo.
a aby bylo pochopeno,tak osobně-vždy jsem byla proti potratům,nikdy bych na něj nešla,ale když jsem se dostala na vozík,navíc nám zjistili to procento možného postižení,už se na to dívám jinak,ale i tak prostě nemůžu nezkusit počít zdravé dítě.ono je to opravdu hodně o spočítání si +- a i když v tomhle stavu si prostě nemůžu dovolit postižené dítě,takže pokud se zadaří,budu trnout né jen do plodovky,ale i dál,jestli to náhodou nebude postižený a pokud plodovka prokáže že ano,to raděj nechci ani na to myslet.já bych si ho nechala i tak,ale vím,že bych to nezvládla a chlop by ho nechtěl vůbec,ale jak mi řekl dr.,kde je napsané,že to postižení bude velké,třeba bude mít jen na pomocnou školu,ale taky může být totál mentálně postižený.a pak se rozhoduj.možná jsem sobec,ale pro mě je prostě dítě vše a nechci se smířit,že nebude a to přesto,že už mám 13ti letou naprosto zdravou dceru-s jiným partnerem.snad i proto jsem optimista a věřím,že prostě mám na zdravé mimi,o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.