| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky
Peti ať je Matýskovi brzo líp.

u nás nic novýho není. teda krom nezbavitelný rýmy u Zdenečka a mě bolí osmý zub a od toho v krku a nosohltan ale už se to pomalu zlepšuje.
V práci furt stejný ale pomalu si zvykám na ten stereotyp.

JInak momentálně furt lezu na žebřík pro třešně nebo jsem ohnutá v záhoně a okopávám napršelo a teď je hezky to se to tomu plevelu daří. Jo a ještě lítáme s našima s hráběma a sušíme seno. No nejsem nějaká divná že mě to baví ~a~~a~~t~~t~

Jitu hezký fotečky oni měli teĎ nějakou větší akci pro veřejnost. My tam jezdíme mimo tyhl eakce když tam není tolik lidí a jízda vláčkem je parádní. Už jezdí až na Hřebeč do dolů ?? Když jsme tam byli loni tak jezdili zatím pořád jen na ten veksl. No mrknu na internet třeba to tam budou mít napsaný.

My v sobotu byli na autosalonu v České Třebové bylo to paarádní hlavně ty traktůrky a traktory John Deere děcka byly nadšenýýýýý.

A už nevím jdu nahnat děti do vany a do postele - snad se mi to podaří v nějakém rozumném čase.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.