| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já si na těhotenský kurz stěžovat nemůžu...stojí mne 1200Kč (1000Kč mi proplatila VZP), je o 13ti lekcích - kde na každé se hodinku cvičí a hodinku probírá teorie. První lekce byli o rozdělení trimestrů, co se děje v jakem tydnu, utz a tak, potom přišel porod, dýchání k porodu, první pomoc novorozence, šestinedělí - samé užitečné věci, také díky tomu, že paní, ktera ho vede, ja PA z místní nemocnice a zachranářka co jezdila k porodům a člověk se ji může poptat opravdu na všechno. Myslím, že mám plno rad, ktere by jsem horko těžko vyčetla někde na netu a hlavně přehled o "naší" porodnici. Měli jsme i hodinku pro tatínky - jako připravu na porod, kde jim řekla, co bude jak probíhat, jak se mají k mamince chovat a tak. Mne to dalo hodně a cítím se jistější. Samozřejmě s tím svůj porod moc neovlivním (ani jsme si nepouštěli tolik oblíbená videa z porodů), ale prostě bylo tam plno rad, které se mi zahryznou a asi jen tak nepustí, hlavně potom na odd šestinedělí, co se týče ohledně kojení a starosti o miminko. Já nelituji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.