| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jarko, je mi tě líto, přesně vím jak se cítíš.
Já mám lupenku už od děcka. Vyzkoušela jsem snad 1000 mastí a hromady domácích receptů ,... ale bohužel nic mi nepomohlo.
Něco maličko jo , na krátkou dobu a pak , třeba po půl roce jsem na tom byla zase podobně a nebo i hůř.

Konopnou kosmetiku a šampony jsem také zkoušela, ale bohužel také nic!!
Po jejím používání došlo ještě k většímu výsevu a to hlavně na hlavě a v obličeji!! Bylo mi řečeno, vydržet!!! Nejdříve se to zhorší a pak to bude lepší a lepší.
Bohužel jsem v tomto asi pěkný exot, protože prdlačky!!!

Mě lupenka nejvíce trápí v hlavě a obličeji. Vrchní část a kolem uší a krku.
Musím nosit ofinu, protože jinak je to hrůza~q~~q~~q~

Na těle se mi dělá hlavně v oblasti břicha a prsou a to hlavně v místech strií!! Bolí jako čert.
Bohužel od svého útlého dětství používám dost silné kortikoidy a tím pádem mám tenunkou kůži, která je ke striím jak stvořená!!
K tomu tři těhu a uuuuuf, je to mazec!!

A nejhorší je, že už mi nic krom kortikoidů nepomáhá udržet lupenku aspon na uzdě!!

Zkoušela jsem i kvalitní kosmetiku z mrtvého moře. Ale asi jsem ´byla na některou složku z této kosmetiky alergická a popálila mi šíleně kůži až do puchýřů!!!

O léčbě lupenky by jsem vážně mohla napsat román.

Ale věřím, že spoustu lidiček má recept jak si s ní poradilo a co pomohlo. Chce to asi prostě zkoušet.
Ale i chvíli vždy s léčbou vydržet. Ono to není hned.

Já jsem ještě u moře nebyla. Bohužel chybí penízky a tak se aspon sluním, když je pěkně a čas dovolí přes léto na dvorku.
To vždy na pár týdnů zabere a nemusím se mazat tím svinstvem každý den!!!

Ještě mi pomáhá světloléčba. Jde o několiktýdenní "slunění- ozařování". Docházím na tuto léčbu vždy 1x za dva roky na jaře k mojí dr, která na to má přístroj.
Je to takové umělé sluníčko u moře :-)

Je to pomoc, ale také jen dočasná.
Ale vím, že někomu to super zabírá a krom této světloléčby už skoro nemaže mastičky.

Tak snad jsem dala nějaké tipy jak na tuto potvorskou chorobu- nechorobu.

A už jdu hltat i další poznatky a zkušenosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.