| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky.
Katko,tak tě nepotěším. Podle pana Pechana se to týká i HCP 54,takže nás. Nicméně nemusíš jít na trunaj,abys snížila. Můžeš jít s nějakým kámošem,který má HCP nižší než je tuším 36 a nahlásit pokus o snížení HCP a pořešíš to takhle. Jinak v Hostivaři jsou resp. zase budou v sezóně ty dámské turnaje,tak bychom mohly vyrazit někdy tam.

Jo a ta Hostivařská restaurace je opravdu výborná to můžu potvrdit. Slevu jsme ještě nevyužili. Teprve včera jsem měla na recepci k vyzvednutí kartičku. Docela mě překvapilo,jak strašně dlouho trvalo to celkové vyřízení.
Včera bylo v Hostivaři příšerně narváno. Pan Pechan pro nás měl tři rohože,ale jakmile člověk dohrál.už tam stepoval někdo další. Opravdu masakr asi už je to všem dlouhé. :-)

Ad Valentýn: Místo velké oslavy máme vymalovaný dětský pokoj. Já dostala od manžela kytici a čokoládku a manželovi jsem objednala domů sushi,takže i chvilička na tu oslavu zbyla. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.