| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím se po dlouhé době taky přihlásit!!! A přidat k diskusi. Já jsem ráda že Elišce vychází odklad díky narození. Tomáš byl v srpnu, ale koncem, tak jsem ho tenkrát nechala ještě o rok déle doma a myslím, že by ještě jeden rok potřeboval. Aspoň tak to dneska vidím... :) Neuražte se prosím vy co máte kloučky, ale oni jsou fakt trochu pomalejší... ne všichni, ale většina.
Na nešťovice máme s Eliškou nějakou zvláštní imunitu, pořád se jí vyhýbají, ačkoliv jsme mnohdy byli v jejich těsné blízkosti. No uvidíme. Čím dřív, tím líp. Ve třiceti mi na ně bratranec málem umřel, tak strašný průběh to mělo.
A co vánoce, jak to zvládáte?
My máme za sebou Mikuláše, i kterém Elinka pronesla že to byl "Mikuláš převlečenej za pána..."
Tak nevím, jak to dopadne příští rok~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.