| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky mamky...jakpak se máte?? A jak jste oslavovali? Co dětičky?

Mi fotky z oslavy a další..připomínám máma na http:// andilci.rajce.net

No a u nás z novinek než Vás tak nějak dočtu alespoň trochu se pokusím :)
Anetka je ve stádiu rýma, kašel.. a dneska se mi zdá že má nateklé uzliny.
Daník..no coment..v pondělí do školky nenastoupil.
Od čtvrtka začal funět.. od pátku jsme řešili mnoho kapkama do nosu.
V neděli se mi zdál celkem dobrý. Jenže v pondělí ráno 38.5 teplotu, začínajicí kašel, rýma zelená husta..klasika..takže školka padla :( Nicméně jsme si všimla že ma nějaké větší uzliny.. V úterý se mi zdáli ještě větší.. :( No a ve středu s Mucosolvanem,kapkama do nosu a Nurofenem na teplotu kterou sjem díky němu drželi cca na 38.2- 38.5 vyrazili k doktorce..
Ta nás hnala na ORL :(
Předtím nám dělala crp který měl 150 :( Prohlídla ho ona řekla že má svůj názor vyhnala nás teda na ORL, ten ho prohlídl a řekl že to je jasné že by ale pro úplnou jistotu ale že se neplete odebral krev cca za týden až se potlačí kašel a rýma.
A rovnou nám řekl že na 99% dle jeho kontroly mimo jiného se ztotožnil z názorem dětské jedna o mononukleózu díky velkým uzlinám a i díky jiným aspektům.
Mudra řekla že s tim naprosto souhlasí.
Takže jsme vyfasovali antibiotika po 6 hodinách,Zyrtec, Ventolin, antibiotické kapky do nosu a Mucosolvan a za týden jdme na kontorolu ve čtvrtek na krev.
Ze středeční krve jsou vidět na jaterních horších testech..prej že to je v začátcích že tomu tak je, že se opravdu o mononukleózu jedná to jsem se dozvěděla dneska po telefonu.
Má dietu a to teda bych řekla docela přísnou nicméně pro jeho dobro... :(

Takže takto si užíváme mi.. Změna stavu zatím žádná. Máme kontorolovat uzliny holky no to dělám a dneska ráno oproti včerejšku jsme zjistila že jsou dost nahmatatelné..takže se bojim nejhoršího že to mala chytla od kluka.
Doktor řekl že by se divil kdyby to nechytla.
Ona to je sice tzv. líbací nemoc nicméně u malých dětí se přenáší samozřejmě stylem..pitím z ejdnoho hrnečku, lízání stejného lízátka atd...

Takže takto si užíváme mi...
A to je pořád něco, jak to zbáte sami dobře..

Přejeme krásný skunečný podimek..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.