| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kniha přání a stížností

Co vám na Rodině nefunguje, co by chtělo vylepšit, co tu chybí a jakékoliv vaše náměty a nápady k serveru Rodina.cz

Pravidla a návod Jak diskutovat
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 4034  [Dalších 4024 >>]
Roni 88917

Re: Maličká poznámečka

6.1.2009 19:10:43
adelaide, myslíš toho divočáka?:-) No určitě spousta témat sedí a názvy dávám sofistikovanější, to uznávám, ale v tomhle případě jsem si teda nebyla jistá, zda se jedná o "kance" nebo o "kance" :-)
To poslední, co bych chtěla, je, abych zde dělala dojem, že jedině můj název tématu je ten nej a že každé téma, které přepíšu, je "špatné", to opravdu ne. Spíš se je snažím zkracovat (je zbytečné uvádět do názvu tématu i části následného příspěvku) a volím jiná slovní spojení, přece jen jsou to témata - vesele se pak dá diskutovat v diskuzích pod nimi.
adelaide k. 20327

Maličká poznámečka

6.1.2009 18:59:16
Roni, já si hrozně vážím toho co tady děláš. Hlavně toho jak pružně a ochotně komunikuješ se všemi "potřebnými" :-) ale mám malou poznámečku.

Docela pravidelně sleduju témata a všímám si změn názvu.
Pravidlo jasného a srozumitelného názvu, který odpovídá obsahu je o.k. a neříkám proti němu ani popel. Ale nejsem si jistá jestli je nutné názvy měnit téměř vždy a všude. Mám trochu pocit, že někdy by méně bývalo více. Tvoje názvy jsou sice vesměs sofistikovanější něž ty původní, ale občas výrazně méně "sedí" ke smyslu dotazu.

Tak bych se přimlouvala za ponechávání názvů, které nejsou vyloženě zavádějící, nebo nicneříkající. Třeba "co s kancem" bylo k tématu a navíc to mělo i vtip ~y~

Roni 88917

Re: TĚHOTENSTVÍ LEHCE PO 20

4.1.2009 21:40:03
archandel, není to smazané. Zrušila jsem jednu mrtvou diskuzi, přejmenovala ji a máš svou drbárnu. Téma je kromě toho stále viditelné vpravo mezi novými tématy na straně všech diskuzí, tak se nerozčiluj.
U Tipů na nové diskuze je nahoře taková červená poznámka - pro tento případ vysvětlení, drbáren na téma těhotenství jsou tu mraky, takže nejlepší řešení je se někam přidat.
Sylvie 664

Re: RE: nezařazeno do diskuse

4.1.2009 21:31:05
Já tu diskuzi vidím tady:

http://www.rodina.cz/diskuse13259.htm
KlaudieS+M+E 90788

Re: záměna

4.1.2009 21:05:16
ano, ty jsi to přemístila na "Anovulace", ale to téma anovulace zůstalo v těch snažilkách... (vpravo v tom sloupečku v tématech - fakt to tam bylo~d~ )
takže když jsem chtěla to téma otevřít jako strom - s těma příspěvkama tak jsem musela přes ty snažilky~;((
Díky moc a omlouvám se za ten zmatek~;)
Roni 88917

Re: záměna

4.1.2009 20:51:20
Klaudie, tak to jsem skutečně nepochopila.
Téma "Anovulace" bylo původně založeno v "Nových snažilkách". Odtématovala jsem ho a nechala jako normální příspěvek v diskuzi "Anovulace", kam, jak jsem se domnívala, logicky patřilo.
Na tvou žádost jsem to před chvílí uvedla do původního stavu.
Nyní to NAPOSLEDY přehazuji.
Jen technická poznámka:
1) příspěvky byly normálně dohledatelné v diskuzi "Anovulace", takže nebylo v žádném případě nutné se tam dostávat odjinud
2) sekce "Zdejší témata" v té které konkrétní diskuzi jsou aktualizovaná velmi nepravidelně, což znamená, že nejnovější témata zde uvedená již dávno nemusejí být tématem, mohou být nazvána jinak a nemusejí se nacházet v té které diskuzi - doporučuji vždy sledovat sekci "Všechna témata"
KlaudieS+M+E 90788

Re: záměna

4.1.2009 20:39:57
mě šlo o to, že to bylo založené na diskuzi u těch snažilek a na té diskuzi anovulace se zobrazovaly příspěvky ... prostě, že jsi tam musela vlízt přes snažilky a pak tě to hodilo do anovulace..
jsem se trochu zamotala, doufám, že mě chápeš~;((
KlaudieS+M+E 90788

Re: záměna

4.1.2009 20:26:13
prosím mohla bys to nechat na ty anovulaci, ne u tech snazilek? asi si me spatne pochopila.... aby i to (celé) téma anovulace bylo na diskuzi anovulace, nejen příspěvky...
Sedací soupravy od českých ověřených obchodů na Favi.cz
Roni 88917

Re: záměna

4.1.2009 20:11:05
Klaudie, přehodím to. Myslela jsem, že se to téma týká anovulace jako takové a ne tématu v drbárně.
KlaudieS+M+E 90788

záměna

4.1.2009 19:50:02
Ahoj Roni, prosím tě, na diskuzi "nové snažilky na internetu" je založené téma anovulace, které se ale nezobrazuje na diskuzi nových snažilek, ale na diskuzi "anovulace". je to trochu zmatené~t~
 Názory 110 z 4034  [Dalších 4024 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.