| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 9

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 5758  [Dalších 5708 >>]
Greea & ♥♥ 90135
24.10.2011 12:44:20
Já jsem vedená pod Prahou 9 a peníze jsem měla jako vždycky kolem třetího na účtě.
Želvička78 56465
24.10.2011 12:41:15
Ještě na to mají týden. Problém to bude pak.
Dani.K, K 05, P 09 47447
24.10.2011 12:39:57
Pořád mi nepřišel rodičovský příspěvek, prý zrovna Praha 9 má problémy se zasláním. Jak jste na tom ostatní?
Lucie
  • 
2.10.2011 19:41:10
Třeba se vám někomu bude hodit - www.primazumba.cz

L.
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950
20.9.2011 9:40:09
Ahoj všichni! Poradila by mi nějaká dobrá duše, kde v Satalicích najdu dětské hřiště - nejlépe aby se tam dalo dojít od Sokola. Vozím tam dcerku na gymnastiku a pokud dovolí počasí, tak bych mezitím ráda zašla se synkem na hřiště. Předem moc děkuji za tipy!
michalene 41033
13.9.2011 17:34:20
Ahoj maminky,hledám kamarádku,se kterou bychom chodily ven a na kafčo,bydlíme krátce na Proseku,mám holku 5,5 ve školce a chlapečka 18,měsíců,hledám maminku s prcekém podobného věku...pište na michalene@seznam.cz
Jakub
  • 
2.8.2011 3:30:10
Milá Julie, to by mě zajímalo jaký konkrétní problém s MDDM máte? Pokud jde o ředitelku a hlavní vedoucí oddělení SPV, estetiky a taneční, tak tito lidé v MDDM jen nepracují ale hlavně tím žijí a to už pěknou řádku let. Zeptejte se kohokoliv koho v Úvalech koho potkáte na MDDM. Jsem si jist, že ať už se zeptáte mladších či starších tak se budete sama divit jak a o kom budou mluvit. Já osobně do MDDM Úvaly chodil od mala na kroužky, jezdil na tábory a vystupoval na akademiích. S takovým přístupem jaký mají oni k dětem se jen tak nikde nesetkáte. Zeptejte se třeba na MěÚ nebo na ZŠ. Jinak usuzuji že asi z Úval nepocházíte nebo tu dlouho nebydlíte to by jste totiž věděla od známých, příbuzných nebo třeba od samotných dětí jaký na to mají názor. Jen lituji Vaše děti, protože je připravujete o spoustu zážitků a kamarádů.
Peter Hric, otec patnáctiletého syna
  • 
2.6.2011 9:44:50
Žiji v Úvalech přes dvacet let a již od počátku jsem se přes zdejší rodáky, kteří se stávali mými známými a kamarády, dozvídal o působení MDDM ve zdejší obci. U mnoha z nich s touto organizací bylo spojeno jejich dětství, neboť zde chodili do různých kroužků, jezdili na prázdninové tábory atd. Též jezdili reprezentovat ve svém oboru ať na domácích tak i zahraničních soutěžích, kde sklidili nejeden úspěch, právě díky zodpovědnému přístupu zdejších nadšenců, kteří do dětí investovali své zkušenosti a um. Nikdy jsem neslyšel žádné slovo kritiky, naopak samá slova chvály a i po letech se s lidmi, působícími v MDDM, rádi a srdečně vídají a baví. Přístup k dětem i jejich rodičům byl vždy korektní a kamarádský. Toto nemám ze zdroje "jedna paní povídala", ale od konkrétních lidí. Já sám mám již také své zkušenosti díky svému synovi, který do MDDM též už několik let chodí na různé kroužky a jezdí na tábory a tvrzení mých známých mohu jen potvrdit. Jestliže hledáte dokonalost, tak vězte, že v lidech působících v MDDM ji nenajdete, jsou to totiž obyčejní lidé, i když jistou vyjímečnost v nich najít můžete, a to právě v přístupu k našim dětem. Hezký den. Peter
J+2
  • 
4.4.2011 18:29:38
Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo nějaké reference na školku Rychnovská v Letňanech. Děkuju moc. Zítra a pozítří probíhají v Letńanech zápisy, tak ať víme, kam podat přihlášku.
Rudie+V 9/06+V 9/09 39011
22.2.2011 10:22:54
Dobrý den, maminky,

rozjíždím cvičení s menšími dětmi(do cca 3-4 let). Pokud to vyjde měla bych cvičit na Černém mostě a v Přezleticích.

Pokud by vás toto zajímalo, bližší informace na cvicenisdetmi@centrum.cz.

Mějte se hezky.
DTV
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 5758  [Dalších 5708 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.