| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 32711  [Dalších 32681 >>]
Stáňa * 7932
15.4.2024 20:41:59
TaJ, máme to podobně ~:-D

Spíme tak do půl osmé, pak se umyjeme, podíváme se na mobily, přečteme kousek knížky, připravíme věci, které si chceme vzít s sebou, já se jdu někdy na chvilku projít a pak jdeme na snídani.

Ad Litomyšl, odpoledne mi napsali z penzionu, že se omlouvají, ale bohužel nemůžeme začít pobyt ve čtvrtek, ale až v pátek. Takže o den méně. Nám to až tak nevadí, jednak kvůli počasí a pak kvůli rekonstrukci baráku, která tu probíhá.
Vyjedeme v pátek ráno kolem osmé, deváté, stavíme se někde cestou, třeba ty Holice, pak oběd a odpoledne se půjdeme ubytovat a poohlídneme se po okolí.
TaJ 81121
15.4.2024 19:47:49
Inko, my takhle vstáváme celou dovolenou, to je pro nás prispani si...ve všední dny vstáváme někdo v 5 a někdo v 6. Na pokoji jsme naštěstí nikdy nic nezapomněli, i syn je odmalička zvyklý prolezt celý pokoj, skříně, stolky, postel, koupelnu...aby nikde nic nezůstalo. Dělá to automaticky, i když třeba jedeme jen sami dva ...ani on tam nechce nechat třeba foťák, nebo stativ, takže kontroluje dost pečlivě 🙂
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
15.4.2024 18:11:08
Vy jste dokonalí.
Já něco sbalím večer, něco ráno, něco tam zapomenu. Poslední den sechci vyspat a ne vstávat. Opustit pokoj chci nejdřív v jedenáct, lépe ve dvanáct. Většinou to jde domluvit nebo doplatit.
TaJ 81121
15.4.2024 18:08:03
Lído, jinak prádlo mi nikdy nezmokne, suším buď má zastřešeném balkóně, nebo na rozloženém sušáku uvnitř, většina je druhý den suchá. Ale pověšené prádlo mi nevadí, to je tu průběžně pořád.
TaJ 81121
15.4.2024 18:05:38
Lído, tak tenhle způsob cestování a trávení dovolené mě teda nikdy nelákal a manžela taky ne, v tomhle jsme se vždycky shodli. Nelákají nás ani velké hotely u moře, ani žádné kempování, ideál je ta střední cesta, menší penzionek někde stranou, snídaně a večeře v ubytování, vlastní koupelna a spousta zajímavých míst na výlety v okolí.
Lída+2 28136
15.4.2024 17:58:54
TaJ ty by jsi nemohla kempovat, po příjezdu, 2 dny volně rozložené spacáky, den nechávám pořádně proschnout umyté nádobí.
Prádlo se Teda vypere ale schne třebas dva dny, když mi x krát zmokne.
Krabice v kterých to vozím, protože se to dobře rovná do kufru tu leží druhý den prázdné. Musí počkat na někoho kdo to uklidí kam já nedostanu ani se schůdky.
Stan se suší dva dny minimálně. Pořádně složí.
A teprve, když to mám vše zase očištěné pohromadě, nádobí ve vypranych sáčcích, to hromadně uklízí do skříně do police. Kam nemá vůbec význam to dávat po kouskach.

A když jsem jela na čtyři týdny kempovat do Anglie a Skotska tak to bylo rozložené po pokoji kluků 10 dní a já se na to chodila koukat, aby mě osvitilo co nemáme. Počítat oblečení. ( každý krabici od Nb) a víc ani ťuk. Vše zabalený pod roletu do kufru a víc nic. Doteď mám pocit, že se na to musím dva dny koukat, když někam jedu.~t~

Moje mamka se pořád při jednom příjezdu taky ptala kdy se to úplně uklidí. No až to bude úplně suché, nic vlhkého se neuklizi. No viděla jsem, že by to tahle nedala ani den.
TaJ 81121
15.4.2024 17:24:18
Inko, my to měli skoro všude, v půl deváté jdeme na snídani, hodinu a čtvrt tam posedime, to je času dost, pak hodíme věci do auta a zbytek dne máme ještě na výlet, nebo nějaký program. Ale my nejsme vyspávací🙂
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
15.4.2024 17:09:17
Tak na to dávám speciálně pozor, abychom se neubytovali někde, kde se to musí opustit v 10 .
TaJ 81121
15.4.2024 17:06:14
Lenko, tak ale ta krátká procházka po městě, nebo nějaké muzeum, výstava, nebo jeskyně, to je taky přece program v místě, ne?😉 Nikdo nemluvil o tom, že se ten první a poslední den má stihnout celodenní výlet... Když ubytování opouštíme v 10, tak zbývá ještě moře času i při cestě na cca 3 hodiny. Do večera času dost...
TaJ 81121
15.4.2024 16:52:36
Rose, navíc, u nás řídí manžel, já vůbec, takže my dojedeme, on většinou uklidí auto, vyklepe, často ho i opláchne, já se synem vybalime a rovnou to dám prát. A je všude uklizeno.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 32711  [Dalších 32681 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.