| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Opar - herpes

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 760  [Dalších 680 >>]
Suza007 91095
6.5.2014 20:03:04
náplasti jsou super, pod nima to vůbec nebolí a časem se sundají skoro samy. Kupují se normálně v lékárně, k tomu doplňuj vitamín B a vydrž, za pár dní bude líp.
Yusuwinka 130708
6.5.2014 19:56:16
Děkuji za radu! Zkusím poprosit o předepsání toho Herpesinu. To by se snad nemělo nějak ovlivňovat s antibiotiky, co mam na angínu, že ne? Jinak o náplastech jsem uvažovala, ale četla jsem, že hodně bolí to sundavání a jelikož já mam na té puse opar opravdu asi 2 cm velký a mokvající, zdála se mi náplast už zbytečná nebo spíš, že by mi to víc podráždila, když už je to v takovém rozsahu :(
Yusuwinka 130708
6.5.2014 19:30:08
Tak já si zítra ještě zajdu k doktorce. Moje praktická má teď týden dovolenou a byl tam místo ní nějaký úplně neschopný doktor, co se mi na to ani pořádně nepodíval a jen napsal na papírek název masti, co si mam koupit. Když jsem se ho ptala na náplasti na opar nebo jiné názvy mastí, tak řekl, že to vůbec nezná :-O strašný. Kam se s tím ale vydat? Na ORL? Na kožní??
Yusuwinka 130708
6.5.2014 19:19:21
Ahoj!
Tak teď pro změnu píšu o radu na toto téma. V neděli večer jsem přijela z nemocnice s tím, že mam angínu. Vše ok, ale najednou během noci mi šíleně seschly a popraskaly rty a udělal se mi opar/puchýřek. Byla jsem docela vyvalená, protože já, co si pamatuju, tak jsem v životě opar neměla!! V lékárně jsem na to dostala mast Viru-Merz, namazala jsem, ale přes včerejší noc se mi začaly dělat boláky v nose a mam ho celý červený, jak klaun. Myslela jsem, že v tomto případě se o opar nejedná, ale doktorka mi potvrdila, že i ty hnusy v nose jsou opar. Doporučila mi tentokrát mast zovirax. Tak od rána mažu, odpoledne jsem na cca 2 hodinky usnula a když jsem se vzbudila, tak už mam další dva puchýřky i nahoře na nose, blíže ke kořenu plus další dva malé na rtech a ten původní je asi tak 5x větší a celý mokvá :(( Jsem zoufalá, je mi jasné, že po jednom namazání opar nezmizí, ale proč se mi během dne tvoří další a další??? Mam strach, že se mi to dostane i do očí a rozleze po celém obličeji. Vypadám jak zombie :(( Stalo se někomu něco podobného, že měl více oparů na obličeji najednou? Nemohou za to nějakým způsobem třeba ta antibiotika, co mam na angínu? Díky!
Sio 140384
11.4.2014 21:16:14
Uspala jsem ho, věřím, že tím, že jsem začala trochu jinak hledět na stresové situace. stravu, léky, životní styl,..to jsem neřešila. Ale některé věci jsem přestala řešit a místo toho, abych měla opar z každýho blbýho kroku (jako několik let předtím), jsem ho za posledních 5 let měla dvakrát. Jednou při operaci v šestinedělí a jednou při smrti partnera.
NovákováM 120401
11.4.2014 20:03:49
Tak já ani nevím, jaký typ jsem měla... takže asi poradit nemohu.

Ale zkusím to obecně, věděla jsem, že spolehlivě probudí k životu MS a sluníčko, tenkrát jsme to za pomoci gynekologa potlačili hormonální antikoncepcí - občas, pak až těhotenství a porod.

kopretina1962 46434
11.4.2014 19:20:38
jak "uspat" virus HSV I a II typu a zit normalni zivot....?
ChemicalJane + 4 86738
28.1.2014 18:37:48
náplasti Compeet (nebo jak se to íše).. manželovi se udělal opar den před porodem, koupil náplasti a než nás pustili, tak vše ok..
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
27.1.2014 23:02:15
po mastičkách mi opar zmokvá, po náplasti se ještě víc naleje~Rv
já propíchnu jehlou a vypálím slivovicí~R^ za dva dny je zaschlý a pak mažu mastičkou s propolisem~R^~3~
Albar 93722
27.1.2014 19:55:24
Jak dlouho už ten opar máš? Jestli se ti teprve dělá, tak mě funguje potřít ho zubní pastou(nějakou s tea tre olejem) opar zaschne a pak už jen léčím tem stroupek.
Jestli už máš opar déle a mokvá ti to, tak je na to moc dobrý hemagel, krásně se s ním opar zahojí a hlavně to pořád dokola nepraská. Ale na jeden, dva dny starý opar je to k ničemu, je to jen na to doléčení.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 760  [Dalších 680 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.