| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Opar - herpes

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 760  [Dalších 700 >>]
Bberi 40972
13.2.2015 9:41:57
řekni dr,at napíše žádanku na imunologii,to se řeší tam

Albar 93722
13.2.2015 7:57:07
Nedal by se ten pangamin rozdrtit a pak jí ho namíchat v trošce sirupu, aby to spolknula? Zkusila ses zeptat u dětské doktorky, třeba by něco poradila.
Červená malina 114174
12.2.2015 21:55:10
Taky jsem od mala trpěla na opary. Když cítím, že se objeví, namažu vectavirem a buď se to nerozjede vůbec, nebo je během pár dnů pryč. Nikdy se neudělá velký opar. Bohužel je až od 12 let. Ale třeba by poradili na kožním...
lenka
  • 
12.2.2015 21:22:39
Já jsem na opary trpěla celé dětství :( Starší syn to po mě "zdědil".U něj to řeší na alergu,dr. mu předepisuje léky Zovirax a opravdu mu pomáhají.Ale syn už je velký,nevím,zda tyto léky předepisují i dětem.
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
12.2.2015 21:12:16
Hezký večer,


prosím o radu. Tříletá dcerka začala trpět na opary. V listopadu byla naočkovaná priorixem, měla reakci, mj. i plnou pusu aft. Do měsíce se jí udělal první opar. Do tří týdnu další a během tohoto týdne má další dva. Do školky mi ji nechtějí vzít, už ji mám kvůli oparu skoro měsíc doma. Můžete mi prosím poradit čím je to způsobené? Chodím do práce, mám problém s hlídáním. Dnes byla poprvé ve školce a odpoledne se jí objevil další opar ~7~. Zkoušela jsem jí dát pangamin pro děti, ale neumí ho spolknout, v sirupu ho nedělají. Ráno dostává imunoglukan. Máte nějaký typ, jak dalšímu výsevu zabránit?
Moc děkuji ~x~
herpesin 145672
5.1.2015 8:12:49
mam stejny problem jako vy. Nastesti jsem byla diagnostikovana s velmi malym stupnem HSV a vysevy u mne temer neprobihaji. Nicmene, nesmirila jsem se s tvrzenim lekaru, ze na tento virus neexistuje zadna lecba. EXISTUJE. Ale ne v medicine. Farmaceuticke firmy okamzite, jakmile je sance na lek, zastavi vyzkum. A proc? Protoze je pro ne lepsi ziskavat penize od pacientu, kteri potrebuji Zovirax, Acyclovir, Herpesin atd., nez z vylecenych pacientu. Nejhorsi u tohoto viru je primarni infekce, tj. prvni propuknuti. V dalsich fazich uz replikace probihaji v mensi mire. Bohuzel, u lidi, kteri maji oslabenou imunitu dochazi k replikacim casto, nekdy I nekolikrat za mesic. HSV jak 1, tak 2 je velice nakazlive onemocneni. 100% nakazlive v dobe vysevu. Ovsem partnera muzete nakazit I v tzv. latentni fazi, kdy vir replikuje, ale vy nemate zadne priznaky. Uzivanim antivirotik a ruznych masti jen docilite toho, ze "zahojite" puchyre, ale neodstranite vir. Proto je nutne se zamerit nejprve na svou vlastni imunitu. Protoze jen nas vlastni imunitni system dokaze udrzet vir v latentnim stavu, tedy uspany. Nase telo zije v symbioze s timto virem. Pokud oba partneri maji herpes, nemuzou se jis vzajemne nakazit. Je ovsem dobre, predevsim u genitalniho oparu zjistit presna mista vysevu. pokud ma zena vysev ve vagine a muz ma vysev na sourku, ale ne na penisu (a naopak), je dobre I pres skutecnost, ze mate oba herpes, pouzivat kondom, protoze muze dojit pouze k proklouznuti viru na jinou cast tela, tudiz z vaginy primo na penis. K prenosu infekce staci I to, kdyz pocitujete jen brneni, paleni, svedeni, v tomto pripade okamzite prerusit pohlavni styk, nelibat se atd. Jak jsem shora uvedla, existuje "protocol", ktery pri spravnem postupu dokaze vir trvale uspat (prip. trvale odstranit). Jde totiz o to, ze pokud je vir uspany, nas imunni system ho nemuze najit, proto je treba vir probudit a aktivovat a v tomto momente na neho zautocit. V momente, kdy je vir probuzen, nas imunitni system vysle protilatky ke zniceni viru. kdyz spi, tyto protilatky ho nenajdou. Takze - koriandr prvnich 30 dnu (caj, extract, prasek ), chorella, spirulina, Zeolite. Nepouzivat vodu z vodovodu s chlorem, nejlepe destilovanou vodu nebo Fiji water. Dale B complex, lapacho, quercentin, po 30 kapkach denne od - olive cheef extract, skoricovy extract, lekoricovy extract, caensky pepr extract v plne sklenici vody. Dale jednou denne 4 kapky oregano oil extrat pod jazyk a nechat vstrebat (pali, muzete s trochou vody). Dale Red marine algae 1x denne, vitamin C, zinek a selen. Vyloucit z jidelnicku veskere fasfoody, smazene, tucne a zamerit se spise na syrovu stravu, hlavne dzusovani. Tim docilite znovupostaveni vasi imunity a omezite vysevy. Pote nastupuje dalsi faze - 35% potravinovy peroxit vodiku (35% food grade hydrogen peroxide). Da se sehnat na internet amazon.com. Zacina se 3 kapkami 3x denne ve sklenici destilovane vody a postupne se davky zvysuji az na 25 kapek a pak postupne opet dolu. (podle navodu). Jak je znamo, veskere bakterie, paraziti a viry nepreziji v okyslicenych bunkach, kyslik je zabiji. Mne se podarilo snizit hodnoty viru z 8 na 3 (normalni negativni hodnota je cca 0.9) Pokud se vam podari snizit hodnoty, snizuje se I sance na prenos viru na partnera. Podle studii je prenos pri terapii s pouzitim kondomu pouhe 1%.
jandyk+Jiřík04/06+Káťa 11/08 35175
8.12.2014 22:37:39
Na opar jediné mast Betadine a nebo ta vodička. Mela jsem opaty porad. Porad jsem si je něčím patlala. Jednou my ddosel zovirax a i vše ostatní a namazala Betadine masti, druhy den už se dělal stroupek. Od te doby, když cítím opar tak to mazu a už se mi nikdy nerozjel. Je to fakt zázrak.
.kili. 125672
9.6.2014 5:38:24
"abych opakovaně infikovala stejnou osobu oparem"

to jistě není možné
Míša
  • 
9.6.2014 0:50:10
No jo ale to není můj partner ale kamarádka, takže fyzický kontakt spolu nemáme. Žádná pusa ani podávání rukou nevedem, protože to nemám ráda.
Markéta
  • 
8.6.2014 17:10:45
Určitě ano, ten vir v sobě nositel má pořád a stačí, když je partner trochu oslabený a je to. Také to teď aktuálně řeším. Předáváme si s partnerem opar na rtu :(
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 760  [Dalších 700 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.