| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 22706  [Dalších 22246 >>]
Bouřka 7675
16.1.2023 17:45:41
Jsem hromadič a jsem na to hrdá ~:-D Akorát je třeba mít nějakou mez. Je to ekologicky udržitelný princip moderní terminologií :-) Nebo generacemi do genů zažraná zkušenost, že když dojde na lámání chleba, můžou být hromadiči ve výhodě.
Senedra 14756
16.1.2023 17:41:29
Jano, to co popisuješ mi na vesnici u baráku přijde úplně normální. Ono je vyhazovat dobré, ale jsou věci, které potřebuješ jednou za x měsíců/let a je problém je shánět. Taky máme v zahradním domku různá prkýnka, květináče, nářadí, MM má věci na různé správky, já semínka a věci na zahrádku... Oba jsme lehcí hromadiči, ale dokážeme jednou za čas věci probrat a vyházet. Naštěstí je v baráku místa dost. nedokážu se rozloučit s knížkami.

Pokud máte věci srovnané, urovnané, víte, co kde máte a vyznáte se v tom, celkové množství nenarůstá, tak bych vás za hromadiče neoznačila.
Půlka psa 24064
16.1.2023 17:39:32
Jojo, hromadiči jste.~;)

Jak já to nenávidím. 20 ks rozbitých kalhot v domácnosti by mě možná zabilo. I jedny musí pryč. Jeden z mých nejčetnějších sociálních kontaktů je pán ve sběrném dvoře ~:-D. Už se známe a loučíme se s tím, že zase za týden....
Marika Letní 140743
16.1.2023 17:33:12
Já. ~t~
Federika 14090
16.1.2023 17:29:17
Já to nenávidím.
Můj manžel nechce nic vyhazovat a neustále hlídá, co vyhazuju já, já jsem totiž naopak vyhazovač důkladnej.
Nesnáším ani nic okolo baráku, vždycky mu to párkrát řeknu,ať si to odveze, když vidím, že to s ním týdny nehne, naštvu se, naložím to do auta a někam odvezu- někomu dám, vyhodím...
Doma hromadí sklenice a plastový krabičky- jednou za čas to vyhážu, nechápu, proč to dělá, když ví, že totam stejně nenechám.
Persepolis 107413
16.1.2023 17:12:03
Můj manžel.
Abigail* 76789
16.1.2023 17:08:23
Neřekla bych, že jste chorobní hromadiči, nevypadá to, že vám to přerůstá přes hlavu. My si taky některé věci schováváme, protože na domě se fakt občas něco hodí, ale jednou za čas proběhne probírka a něco zlikvidujeme.
Mája+kluci 07, 11 95717
16.1.2023 17:05:48
Tak to já jsem taky hromadič a můj muž ještě větší ~d~
Nesnáším vyhazování věcí, které se mohou ještě nějak využít. Ano, na jednu stranu zabírají místo a štve mě to, ale na druhou stranu se velká část z nich časem k něčemu použije :-)
Oblečení třeba na pracovní nebo k tomu někdo doroste nebo se to hodí na nějaké párty ve stylu xy atd. Třeba tu mám klasické kozačky á la 80.léta. Vytáhnu je jednou za 5 let maximálně na nějakou recesi, ale pak je to sranda :-)
Stejně tak kvanta stavebních nástrojů a zbytků materiálů. TeĎ jsme věnovali sousedce necelý půlpytel malty na komíny, protože potřebovala spravit a kupovat celý se já nevyplatilo. A tak furt dokola.
Někdy bych chtěla umět vypnout tento způsob uvažování, ale nejde to ~d~~:-D
Kvalitní manželské postele do vaší ložnice na Favi.cz
Ropucha + 2 120300
16.1.2023 16:46:58
Podle mě hromadiči svého druhu jste, sice ne chorobní, ale hromadíte, protože na to máte prostory.
Pokud vám to nepřekáží a neubírá životní prostor, asi to ničemu nevadí.
Jen to holt jednou někdo zdědí a bude muset zlikvidovat.
Martina, 3 synové 101865
5.12.2022 17:46:23
Mám Hobota už několik let a jsem s ním naprosto spokojená. Myje dobře a nemusím šplhat po výškách. ~x~
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 22706  [Dalších 22246 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.