| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 53535  [Dalších 53495 >>]
Judy
  • 

Re: Kúpeľňa

2.4.2008 12:13:55
No není to prostě Savo ani Domestos nebo tak něco. Tak jsem to myslela. A dle složení snad neobsahuje takové ty kyseliny a podobně (alespoň pokud tomu rozumím). Když tady některé píšete, že myjete koupelnu jenom octem, citronem apod, tak čím se myjete Vy? Používáte obyčejné mýdlo, nebo taky něco přírodního? A v čem perete prádlo? Napište.
Vrtulka* 30931

Re: Kúpeľňa

2.4.2008 12:12:48
Fiall, myslím, že AVA určitě jedovatá nebude. To by se jednak nesměla prodávat veřejnosti, a i kdyby, tak by na obale byl oranžový obrázek s lebkou a nápisem "toxický", k tomu ještě název látek které toxicitu způsobují.
Pokud by byl přípravek "zdraví škodlivý", zase bude na obale oranžový obrázek, tentokrát s křížkem.

Každopádně v případě písku na vanu bych byla velmi v klidu.
Fiall+3 61697

Re: Kúpeľňa

2.4.2008 12:00:20
tak ti nevím, ale to že je to na nádobí neznamená, že to není jedovaté....
Judy
  • 

Re: Kúpeľňa

2.4.2008 11:51:10
Já používám AVU na nádobí - je to prášek podobný prášku do pečiva. Hezky to čistí vanu, umývadlo, záchod. A když je to na nádobí, tak to nemůže být moc jedovaté, ne?
*S 15300

Re: Slavko

18.2.2008 16:57:44
To by šlo, lenže ono sú to vždy nákupy neplánované, náhodné. NApr. včera som šla len Emi nakúpiť tie pekné tričká s dlhým rukávom do škôlky, ktoré stále používame. Mali aj ružové, čo ma nadchlo, ešte viac ju. A mali sme na to asi 10 min. A DH za ten čas stihol skočiť do pánskeho a vyskúšať si tie dvoje gate. A trafil hneď veľkosť. Nechápem. Ja som si potom pracne za tých posledných 5min hľadala niečo na seba, nech nie som trápna, že neviem lacno nakupovať. A tak mám krásne sýtoružové tričko.
Jurina, 2 děti (07/02, 04/04) 7165

Re: Hanko,

18.2.2008 16:56:48
Taky mám ráda saláty, včera jsem měla. Akorát jsem se večer musela dojíst buchtičkou, takže hubnoucí efekt nic moc. Ale budu nad sebou přemýšlet, dnes mám v plánu taky salát, i když, ne jenom zeleninový, ale s grilovaným hermelínem. Ráno stoupnu na váhu a zjistím, jak moc se musím snažit. Hodně mi pomohla nemoc, týden jsem skoro nejedla a hned jsem měla dvě kila dole.
Hanka,3 deti 20507

Narcisky

18.2.2008 16:56:11
tu v Netto stoji 10 kusu 45 centu. Hadejte, co mam po celem obyvaku?
Kdo si mysli ze JARO, ma pravdu.
Hanka,3 deti 20507

Slavko

18.2.2008 16:54:35
Dobre, domluveno, na pristi nakup posilame s Jurinou nase DH za tvym a at jim pekne vybere neco na sebe.
Vánoční dekorace na Favi.cz - největší výběr
Hanka,3 deti 20507

Re: Hanko,

18.2.2008 16:52:58
Juri,
prozradim zadarmo, ale neni to nic noveho. Misto vecere si vzdy, kdyz muj DH slouzi, dam ananas. Cely, rozkrajim si ho na kousky, do misky, sednu vecer k pc a ctu a pisi a pritom ho do sebe tlacim - to je obet, co. A kdyz je DH doma, neco rychle ukuchtim detem a dam si zeleninovy salat, v jakemkoliv mnozstvi. DH si ho bere k veceri casto se mnou. Takze normalni veceri mam tak ob den, jinak salat nebo ananas. Za 3 tydny mam dole tak 1,5-2kg. Bez prace, jinak jim stejne jako jindy. A ja mam ananas a salaty velmi rada, takze zadny problem.
*S 15300

Re: Hanko,

18.2.2008 16:36:04
A môj Dh si vždy vyberie úžasné gate. A vždy hneď dvoje, či troje. R^ Včera ulovil dvoje, ale každé iné. ROvnaké nemali :-D
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 53535  [Dalších 53495 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.