| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 22706  [Dalších 22476 >>]
Termix 105545
11.2.2023 15:20:11
Je mi to moc líto.
My před pár lety koupili byt, ale komplet tak, jak to paní nechala. Jedinou výhodou bylo, že jsem k ničemu neměla žádný citový vztah, takže třídění a vyhazování šlo lehce. Ale byl to takový odstrašující zážitek, že nechci, aby tohle kdy podstupovaly mé děti.
Vranice 21600
11.2.2023 15:17:25
nevyhazujto.cz,
darujizaodvoz.cz
vsezaodvoz.cz
FB skupiny

Zítra je na Žižkově swap: https://kcvozovna.cz/8359/swap-posli-to-dal-ve-vozovne/
Koukám, že s ne úplně symbolickým vstupným, což tak trochu nechápu, ale pořadatelé asi vědí proč.

Nepotřebné knihy a časopisy dávám do regálů nebo boxů poboček městské knihovny. Některé knihobudky vybírají bezdomovci, jak psala TaJ.

Mapy by se daly použít nějak kreativně, jsou třeba lidi, co vyrábí zápisníky, diáře, tak na obálku...

Stáňa * 7932
11.2.2023 15:08:59
Zrovna teď jsem stala se synem před obrovskou skrini po tchanovcich, která je plná knih (od Karel May, Hugo,Jirásek...), gramodesky, DVD, CD. Pro mě to nemá vůbec žádnou hodnotu a nevím, co pro děti jestli by z toho něco chtěli.

Termix, my zrovna minulý týden většinu map vyhodili. Z cestování si už žádné mapy, vstupenky atd. Nevozim.
Ropucha + 2 120300
11.2.2023 14:59:33
Fern, také máme velkou sbírku gramodesek (resp. manžel, v mojí rodině jsme gramofon nikdy neměli).
Jsou mezi nimi perly, občas si něco pustíme, ale to musí být speciální nálada, na běžné použití to není.
Ropucha + 2 120300
11.2.2023 14:53:35
Ruth, na tohle lidský mozek nestačí, proč je někomu tolik naloženo... Je bezmoc to číst, představit si to neumím... Kéž najdeš sílu, kdekoliv, jakkoliv ~;((
Marika Letní 140743
11.2.2023 14:49:11
CD a DVD možná nějaký dům pro seniory?
Federika 14090
11.2.2023 14:29:55
Ruth,
to je mi líto.
Je sice pravda, že všichni lidi mají starosti, ale taky je to tak, že ti,co jich mají najednou víc, to většinou sami dobře nezvládají . Nech si pomoct, bude líp~x~
LadyP 42915
11.2.2023 14:22:24
Tyhle věci dávám do charity shopů, už je jich celkem dost. Průvodce bych dala do knihobudek nebo do knihovniček na nádražích, ke zkrácení cesty.
Krásné konferenční stolky od českých ověřených obchodů
apo-lena 159305
11.2.2023 14:18:11
Nejlepší by to bylo vyhodit, ale já to zatím nedokázala.
Já dělala probírku po stěhování a při předělávání knihovny.
Něco jsem vyhodila, něco nabídla kamarádkám (pohádková DVD, knížky). Zbylé knížky nosím do knihobudek (a z nich občas jiné domů).
Mapy jsem probrala a většinu si nechala. Mám s nimi spojené fajn vzpomínky. Udělala jsem jim nízkou polici v knihovně, má na výšku asi 7 cm.
Knížek máme mraky, pár map a gramodesek se tam taky vejde. DVD a CD jsem přebrala, zbyl mi celkem malý šuplík těch, které jsem ochotná si ještě někdy pustit. Pak mám igelitku filmů pro kluky. Tu občas někomu půjčím a za rok, dva se mi vrátí. Jsou tam dinosauři, animáci apod.
Mám to docela dobře roztříděné, případní pozůstalí s tím nebudou mít moc práce. MM má nakázáno, aby jedné kamarádce nabídl knížky a jiné věci na tvoření, pro další se pak hodí kabelky. Zbytek vyhodí.
kysnutá knedla 99495
11.2.2023 13:49:23
Ježíš, Ruth! Do prčic! ~n~
Dnes som Ti odoslala email, idem napísať ďalší, pá! ~s~
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 22706  [Dalších 22476 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.