| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 476  [Dalších 286 >>]
martina
  • 
18.10.2011 9:52:55
asi se to vydrzet da,v praci jsem mnela kolegyni a ta se po tydnu vratila normalne do prace a to tech krecovych zil mnela fakt hodne,delali ji obe nohy,cely zakrok trval 4 hodiny,ale bohuzel dnes po roku se ji to znovu zacina vsude delat.
Peetinka+E08/08+A10/10+V07/16 68073
18.10.2011 9:52:28
Kdyby to bylo "něco", tak by to možná šlo. Ale ty moje nohy mě cash přijdou na minimálně 25 tisíc. ~8~
Xantipa. 34439
18.10.2011 9:42:32
Nevím, spíš bych čekala, že v tomto ohledu si řekne, že Ti řekl všechno a konečné rozhodnutí je na Tobě~;)
Nicméně - klasicky? Není to příliš invazivní? Já nevím, přijde mi, že ten zákrok je velmi drastický a nešetrný. Nestálo by za to si něco našetřit?
Peetinka+E08/08+A10/10+V07/16 68073
18.10.2011 9:30:44
Ještě bych dodala, že dr. věděl, že mám dvě tak malé děti, a nijak to nekomentoval. Myslím, že kdyby to viděl jako překážku, jistě by se o tom zmínil.
Peetinka+E08/08+A10/10+V07/16 68073
18.10.2011 9:28:44
Hezké ráno všem.
Mám na obou nohu "báječné"křečové žíly táhnoucí se z horní části stehna přes vnější stranu kolene až na bérec/lýtko. V rodině máme toto onemocnění dědičné, nejvíc se mi žíly rozjely v těhotenstvích. Rozhodla jsem se proto pro operaci. Před necelými dvěma týdny jsem byla na konzultaci s chirurgem. Objednal mě na operaci obou nohou zároveň. Byla to moje volba, lékař mi dal na výběr jak variantu postupných operací (vždy jedna noha), tak obou najednou. Počítám s tím, že to bude bolet, lékař mě na to i upozornil, ale říkal, že vzhledem tomu, že nemám žádná kila navíc (při 164 cm vážím cca 51 kg) by to mělo proběhnout bez výraznějších obtíží, kdy bych nemohla chodit. Manžel si může po dobu mé hospitalizace a rekonvalescence udělat 14 dnů volno. Tak a teď můj problém.
Moje mamka a moje tchyně do mě neustále hučí, že si mám ty nohy nechat operovat postupně. Že i když zůstane manžel 14 dnů doma, péči o dvě tak malé děti s oběma odoperovanýma nohama nezvládnu. Malé je čerstvě rok(zatím sama nechodí, ale myslím, že jí to nebude trvat dlouho), starší něco málo přes tři, obě jsou celkem pohodové, jen mladší chce samozřejmě někdy chovat, ale ne neustále. Pro obědy si chodíme do místní školky, která je od našeho domu vzdálená cca 5 min chůze pomalým tempem, vařit bych nemusela, jen víkendy (zezačátku asi ani to ne). Na pečení vánočního cukroví se vyprdnu, napečou babičky (na operaci bych měla jít koncem listopadu). Úklid se nezblázní. Dalším argumentem byly procházky s kočárem ve sněhu - dost velká námaha - ale na procházky bych chodila stejně, i kdybych měla jen jednu operovanou nohu, při chůzi jí stejně nijak neulevím. Jen když bych stála, mohu přenést váhu na tu zdravou.
Je to opravdu takový rozdíl s jednou či dvěma operovanýma nohama? Nějak se mi nechce celou tu proceduru a celkem dlouhou rekonvalescenci absolvovat dvakrát. Bolesti po operaci se pry rychle zmirnuji, Takze kdyz budu mít pohov těch prvních 14 dní, myslíte, že to pak zvládnu? Opravdu mě ty dvě nahlodaly a vrtá mi to neustále hlavou. Jaký byl pooperační průběh u vás (i když třeba jen s jednou operovanou nohou)?
P.S. Na laser ci jiný typ operace s kratší dobou rekonvalescence a menšíbolestivostí hrazený cash nemám finance, bohužel.
Tanya
  • 
16.10.2011 21:23:05
Ahoj,
jdu příští týden na Homolku. Jednu nohu budou operovat klasicky - ale prý to probíhá jinak, než v jiných nemocnicích. Druhou radiofrekvenční metodou.

Chci se zeptat na zkušenosti, jak dlouho se to hojí, zejména ta klasická operace.
A punčochy se prý nosí jen týden???

Díky

T.
Martina
  • 
22.6.2011 11:05:46
REakce na dotaz,známá absolvovala úkon sklerotizaci ,výsledek špatný,má už několik let modřinky na nohou nepěkné,sama zvažují ,ale chci jen leizr a pokud je účinek.M
Kačka
  • 
25.5.2011 14:00:29
Taky jsem po porodu začala mít problémy s křečovými žílami. Nejdříve to jen nehezky vypadalo, ale pak to začalo i bolet :( Na operaci se mi nechtělo, měla jsem docela strach. Tak jsem zkoušela všelijaké ty punčocháče, čaje apod. Co mi ale opravdu zabralo byl Wobenzym, který tak do měsíce zabere, bolest ustoupí a i na pohled vypadají nohy lépe.
Ludva
  • 
23.5.2011 15:34:24
Na křečové žíly, hemeroidy a problémy s cévami obecně je velmi dobrý přírodní ženšen pravý (asijský).
Naty
  • 
20.5.2011 16:49:12
Ahoj,

takže ta sklerotizace proběhla úplně bez problémů?? Četla jsem dneska dost diskusí na toto téma, a spíš mě ty reakce odrazovaly :(. Tak nevím. Děkuju za odpověď.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 476  [Dalších 286 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.