| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 61  [Dalších 1 >>]
Moima 130077
22.10.2014 14:59:04
Test jsem si delala, porad je pozitivni.

Zzeno, ze me zatim sliznice nevychazi, jak dlouho muze takovy potret trvat? Krvacim od patku, je to porad stejne silne (nebo slabe), akorat ted uz je to jenom krev, predtim to bylo spineni.

Ale mely bysme tu mluvit o necem pozitivnim, ne o mem mozna-potratu :-).
Žžena 83005
22.10.2014 14:48:39
Krvácení nemusí být hematom.
V těhotenství může probíhat i normální menstruace, potvrdila mi to moje gynekoložka, mám i kamarádku, která měla periodu pravidelnou do 5. měsíce (a až pak zjistila, že je těhotná).

A potrat nemusí být provázen žádnými velkými křečemi a bolestmi, já jsem spontánně potratila v 7. týdnu a bylo to naprosto bezbolestné, jen krvácení přechodně zesílilo a na několik částí vyšla děložní sliznice a spol.

Jako oni s tím krvácením teď moc nenadělají. Do 12. týdne je to buď a nebo, zkrátka buď se plod udrží, nebo se neudrží. Mohou nasadit utrogestan, ale pokud se plod udržet nemá, ani léky ho nezachrání.
Lístek 39265
22.10.2014 14:42:21
Tak to mě mrzí. Co zkusit ještě udělat test. Pokud by to byl potrat, čárka by tam už neměla být nebo jen hodně slabá. S tím zdravotnictvím to je tam tedy na palici. Tím spíš, pokud by to byl potrat by tě měli prohlédnout si myslím. Ale třeba je ještě šance~s~
Moima 130077
22.10.2014 13:34:29
Ja nejdrive spinila a ted uz je to krev. Osobne si myslim, ze jsem potretila, ale nikdo mi neveri ~:-D. Pripadam si jako blazen, fakt. Tady to nechavaji hodne na ""matce prirode"", takze pokud potratis, tak to nechavaji byt, dokud neni problem. Ale drive to nebyvalo tak ""drsne"", jenze ted tady probihaji silene uspory, kdy vlada bere penize kde se da, no a zdravotnictvi na to doplatilo hodne. Takze zadne utz, dokud to opravdu, ale opravdu neni nutne ~8~.

Potrat pry boli a krvaci se hodne. Ja nemam vubec zadne bolesti a krvacim relativne malo. Ani zadne dalsi tehotenske priznaky nemam, takze to beru tak, ze jsem potratila, a jestli se to udrzi, tak budu jenom rada. Ale pokud nebude vadit, tak se sem na diskuzi budu chodit divat ~f~.
Lístek 39265
22.10.2014 11:23:18
Mě dr. říkala, že se to neví, proč hematomy vznikají. Ale co jsem pídila na netu, tak je má snad každá 4. žena a třeba o tom ani neví. Ono hodně záleží, kde je, jak je velký, jestli blízko miminka nebo dál. Co jsem vyčetla, že problém je, když je blízko a velký. Sám o sobě není problém, ale když se uvolňuje a je na blbým místě, může vzít s sebou i mimi. Ale je to jen velmi zřídka. většinou to dopadá dobře. Může se taky jen sám o sobě vstřebat.
Já jsem v podstatě jen hodně slabě špinila, nebyla to červená krev a jen krátce. Už týden naštěstí ne. K dr. jdu příští čtvrtek, tak uvidím, co mi řekne. Ale určitě to bude dobré.~s~

Co jsem vyčetla, že špinění nevadí, nesmí být jasná čerstvá krev, ale bez utz to nezjistíš, čím to je. Ale divím se, že ti ho dr. neudělá, a že tě nikdo nevyšetří. To je hloupé. Každopádně přeju, ať vše dobře dopadne. Já čekám taky třetí a předtím nikdy jsem to neměla, tak mě to trochu vyplašilo.A každou chvíli chodím na wc kontrolovat, jesti je to ok.~a~
Moima 130077
22.10.2014 7:30:14
Listku, nerikali ti, jak presne vznikne hematom?

Promin za blbou otazku, ale ja jsem v Anglii a tady me nikdo videt nechce, ani me nevysetri~o~. Potrat to pry neni, to bych mela bolesti a krvacela vice, takze dle nemocnice jsem tehotna a ""uvidime se na ve 12tem tydnu na utz"".
Tak jsem se snazila hledat, proc jako krvacim, usazovani vajicka uz to neni, tak prece nemuzu krvacet jen tak.

Jinak ja uz mam 2 deti, nejsem zadny zacatecnik, ale tohle me teda znervoznuje.
MartinaPha+Matěj 11/07 33207
21.10.2014 20:52:13
ahoj pridavam se do skupiny:-) termin jsem si laicky určila na 25.6., na utz jdu 30.10. jsem zvedava:-)
Lístek 39265
21.10.2014 10:34:24
Moc zdravím, taky jsem se po roce čekání dočkala. Termín mi vychází někdy okolo 7. 6. U dr. už jsem byla - neplánovaně, trochu jsem krvácela a zjistila mi malý hematom - minulý čtvrtek. od té doby je to zatím dobré, ale snažím se co nejvíc se šetřit. Teď je to holt na přírodě a já věřím, že vše bude dobré a dočkáme se našeho třetího špunta.
Hanele1 82613
21.10.2014 7:28:18
Tak teda držím pěsti ať se drobek udrží! ~;((
Moima 130077
20.10.2014 20:50:39
Ahoj,
ja sem mozna zacnu chodit, test je sice pozitivni, termin by byl 18/6, ale krvacim, takze kdo vi, jak to dopadne.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 61  [Dalších 1 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.