| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 73  [Dalších 43 >>]
Lucka 140302
17.12.2013 11:35:54
Ahojky děkujeme za přivítání :o)) já byla na krvi dnes a ještě jdu v pondělí na Karlák na krev a pak 13.1. na UZ k Apolináři....jinak zle mi je stále, ale s tim u sebe počítám tak do 5měsíce těhotenství tak vyhlídky nic moc :o)) taky si užívejte předvánoční svátky a hlavně žádný spěch !!! Dnes je u nás krásně sluníčkově
Lucka 140302
17.12.2013 11:32:42
Dobré poledne......... tak to opravdu nejsi stará mamina na třetí dítě :o) ted čeká kolegyně ve 46 letech čtvrté dítě.Dvě má už veliké a třetí je 3 roky a ted bude rodit ......já jsem z Votic
prakashatko 78067
17.12.2013 11:30:12
Peti v kterem jsi tydnu ze uz mas za sebou i nejake odbery krve? Ja jsem 11tt a dalsi kontrolu mam mit 13ledna a o zadnem odberu doktor nemluvil.
Petrab33 19343
17.12.2013 6:44:06
Ahojky holky, tak já jdu na kontrolu zítra a moc se těším na UTZ, budou i výsledky krve, tak uvidím jak to dopadne, snad nebudu muset na další vyšetření ... Také je mi o hodně líp už zvracím jen občas. V sobotu jsem se na maturáku překonala a vydržela až do půl 4, za to v neděli jsem byla k nepoužití :) Chybí mi upéct dva druhy cukroví a hlavně to ostatní promazat a nazdobit a nějak se mi do toho vůbec nechce. Doháním poslední dárečky a už se těším až bude po všem to shonu a bude klídek :) mějte se príma a pohlaďte pupíčky ~6~
prakashatko 78067
16.12.2013 18:17:05
Ahoj holky

Vitam tu Kikose s Luckou. Ja dnes byla na kontrole u dr a dostala prvni fotecku mimca. Nase mala triletacka je z ni nadsena :-) dostala jsem dnes i tehu prukazku a musim se objednat na genetiku
Chvili strasil ze by to mohli byt dvojcata. Furt na tom UTZ neco hledal ale pry je to nakonec jen jeden kousek. Nastesti. Dvojky bych fakt nechtela. Zermin porodu podle utz mam 8.7. Tak jsem zvedava. Syn sel o tyden driv a dcera o tyden pozdeji
Ja uz dva dny nezvracela. Kez uz by to bylo jen lepsi. Potrebovala bych dopect a uklidit a s temi celodennimi nevolnostmi to moc dobre nejde

Kikoš 140015
13.12.2013 21:11:40
Ahoj všem a děkuju za přivítání...lituji Vás všechny, co trpíte nevolnostmi, já to ani u jednoho dítka nezažila, zaplaťbůh. Jen se ráno musím hned najíst a je dobře. Jinak kromě pěkných trojek žádná změna :-) ! Dnes jsem dokonce, přes výhružky manželovi - že letos opravdu stromek kupuje on, stromek koupila a nacpala do auta. A jsem šťastná, že už mám alespoň to. S cukrovím začnu totiž teprve zítra, nějak nestíhám..práce-děti-kroužky. Tak se holky mějte, ustojte předvánoční blbinec a užívejte si všech radostí!
Petrab33 19343
13.12.2013 6:55:24
Ahoj Kikoš a Lucko, vítám, vás mezi námi :) je dobře že je nás tu čím dál tím víc :)
Mám už také za sebou krev a čekám na výsledky a příští týden ve středu si jdu pro průkazku a na UTZ. Minulý týden mi začalo být už docela dobře a týden jsem nezvracela, zato včera to zase byla hrůza :( už bych chtěla, aby to skončilo ... V sobotu jdeme synovcovi na maturák a já jsem zjistila, že nedopnu společenské kalhoty :)) docela super, jsem zvědavá jak to vymyslím ~b~
Mějte se príma užívejte předvánoční pohody (doufám) a pohlaďte bříška ahoj Petra
Kikoš 140015
12.12.2013 20:13:40
Ahoj Lucko, jojo budeme mít benjamínka, takže nám to teď pěkně zahýbe s chodem rodiny, děti i manžel mě ukecávali...a ukecali. V práci už jsem to řekla a koukali na mě tak, jako že ode mě by to fakt už nečekali (je mi teprve 36! :-) ) Jinak já jsem z Děčína.
Lucka 140302
12.12.2013 19:56:59
Ahojky Kikoš :o)) já mam termín 21.7., ale při prvním těhotenství jsem musela na ukončení ve 25tt tak jdu taky na ten screening k apolináři a na krev na Karlák .... byla jsem tam i při druhám těhotenství a byla jsem moc spokojená ...... jinak jsem také přenášela, tak uvidíme tentokrát :o) tak to bude takový benjamínek to Vaše miminko :o) tak at hlavně vše dobře pokračuje i nadále všem maminkám !!
Kikoš 140015
12.12.2013 17:28:40
Ahoj dámy, dle termínu porodu podle menses a UZ patřím do června (27. a 29.6.), ale vzhledem k předchozím těhotenství jsem na tuty červencová!..takže jsem se rozhodla nahlédnout i sem a napsat. Dnes jsem si vyzvedla výsledky krve, které jsou výborné (hurá) a ve středu mě čeká screening, který jsem se rozhodla si zaplatit a mít větší klid a popř. se vyhnout i plodovce. Doma už mám kluka 11let a holku 8let, kteří se těší na sourozence.Oba dva mi museli z bříška vyhánět, takže z termínem v červnu opravdu nepočítám...i když už jsem starší matka a třeba to bude jinak.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 73  [Dalších 43 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.