| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 810  [Dalších 760 >>]
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
23.9.2013 9:43:03
Ahoj,
tak šmíruju a nikde nikdo :o)
Mám zítra ráno nástup do porodky a bude se vyvolávat. Dneska už jsem z Dr. ani váhový odhad nevylomila pak mi říkala že by se mohla už hodně splést no tak jsem na to překvápko hodně zvědavá.
donjamimonja 107675
23.9.2013 9:38:49
Tak Leni, že by se porod rozjel? Pár dní jsi tu nebyla, tak možná ano~p~~:-D. Září se chýlí ke konci a potvrzená máme zatím jen 3 miminka, tak jsem zvědavá, jak to půjde dál:-)~3~
Leňucha 20633
19.9.2013 21:50:18
Jejda co to zase píšu.... oběma né oboum samozřejmě ~f~
Leňucha 20633
19.9.2013 21:48:23
Ahojda
Siffonko moc moc gratuluji ke zdárnému porodu, vítám prvního chlapáka a přeji co nejvíce zdravíčka vám oboum ~x~~x~~x~
Akorát trošku předbíháš, ještě si nebyla na řadě ~j~ ~;)~;)

Donjo tak to byl fakt fofr ~z~ Takto jsem to měla u kluka, taky jsme nic nestihli, jen se osprchnout a rovnou na sál, taky nebyl dotočený ale vydral se i tak, neumím netlačit ~d~
A můj chlap byl taky to samý ~:-D tedy u holky, byl se mnou jen, na sál nechtěl, zůstal za otevřenými dveřmi ~;)u kluka chtěl to samé ale vrazili mu tašku ať to dá za mě a už se chudák nedostal ven, takže tam už zůstal....teď by chtěl opět spíš první způsob ~d~

Jinak jsem byla v úterý na KO a málem mi provedli Hamiltna bez zeptání~e~ Dr prý trošku to prošťouchneme, pomůžeme... nejdřív jsem to nepochopila a začala huhňat že ještě nechci rodit, že ani nemám termín atd., pak mi to došlo a zeptala jsem se jestli to taky dělají... a dr že prý mi to chtěla zrovna udělat, ale když nechci tak že ne ~a~
Zítra jdu zase na kontrolu, jsem rovných 40tt tak dumám zda si to nechat udělat či ne, můj dr je jemný, vím že když řeknu že to bolí přestane, zmírní..... jdu tam k němu i naposledy a pak už mě pošle kvůli přenášení do nemocnice a toho se bojím nejvíce. Tam je to drasťárna a mám dojem že mi to udělají aníž by se zeptali, tam mě bolelo i obyčejné vyšetření. Chjooo já nevím.... dneska v noci jsem měla i zase dvě hodiny poslíky po 5 min. a teď přes den mám pocit že začala odcházet zátka... nevím tedy jak to vypadá, vždy to odešlo až při porodu ale mám takový krvavý hlen, tak asi jo. Tak možná že se do tý nemocnice ani nedostanu, raději jsem si zabalila tašku a jsem zvědavá na dnešní noc... akorát můj je v práci, já jsem bez auta... no paráda :-)

Tak se holky držte a už nepředbíhat ~;)~:-D
donjamimonja 107675
19.9.2013 11:52:35
Rendo tak držím palce, ať se to rozjede samo a když ne, tak at je to vyvolání co nejvíc v pohodě~;((...Každopádně můj druhý porod mě přesvedčil, že velikost miminka nehraje zásadní roli...První měla 2880 g a porod nic moc, teď měla Valinka o kilo víc a porod úplně pohodový, takže velikosti míma se neboj!~;((~p~
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
18.9.2013 18:39:50
oni budou rovnou vyvolávat tím že pustí plodovku. Minule to taky stačilo a do hodiny se kontrakce objevily.
Já nevim že to nezkouší, jako když mně vyšetřuje tak sahne silněji, dneska pár hodin po tom bylo něco jako malinko hlenový zátky ale mohlo to být jen trochu podrážděný. Každopádně o hmatu nic neříká navíc mám čípek hoodně vzadu takže se tam dostávají trochu hůř. No uvidíme, musim doufat, že se umoudří sama. Kdybych ty děti neměla tak veliký tak by mi to bylo fuk ale takhle když vim co mě čeká :o/
donjamimonja 107675
18.9.2013 17:56:42
Rendo a o tom Hamiltonovy neuvažuješ?...Mě to očividně opravdu pomohlo a nebolelo mě to ani malinko...Vím, že zásah do přirozenosti to určitý je, ale menší než pak chemie na vyvolání porodu...
Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 3160
18.9.2013 9:18:07
AHoj,
Siffonko gratuluji k miminku ~;(( a tiše závidim ~:-D

Vrátila jsem se z porodky a ještě se vyvolávat nebude. Když prolezly dvě 4 kilový tak je to tak netíží. Ach jo, aspoň jsem už otevřená na 2cm. Mám dorazit v pondělí a kdyžtak vyvolají porod podle nálezu buď hned v pondělí nebo pak do další středy. Takže se budu muset snažit dál Lucinku ukecat sama...
donjamimonja 107675
18.9.2013 8:16:42
Siffonko gratuluju k Lukáškovi, hlavně hodně zdravíčka~;((~;((~;((
vanilková 111307
18.9.2013 8:00:09
teda Donjo, závidím tu rychlost, já to mám vždy na hodiny...
po několika dnech mě opouští rýma, tak snad už budu fit a miminko se rozhodne přijít, už mám termín akorát a já už bych ráda měla mimčo u sebe.
Siffonko, gratuluji k miminku~p~~x~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 810  [Dalších 760 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.