| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Červenec 2010 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 62428  [Dalších 62398 >>]
luc4+J/01+K/10 95880
30.9.2014 12:36:42
Koupelna je též pořád chlupátá a zaprášená

a nežehlím vůbec ~y~
luc4+J/01+K/10 95880
30.9.2014 12:35:28
mám tuhle sušičku http://www.dno.cz/susicky/candy-go-dc-78/?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=srovnavace

suším vlastně jenom na jemné, protože na bavlnu se to všechno smrsklo. Používám tedy jen jedem program a v zimě jsem tuším používala na 30min když měli obě děti mokré oteplovačky nebo kombinézi, tak aby mohly zase po obědě ven. Jinak nic jiného nevyužiju, teplota sušení tam nastavit nejde, nevím na kolik stupnu to suší.

Na většině prádla máš znak zákaz sušiček, mají to i džíny. Ptala jsem se co šije na zakázku, proč nešije džíny z jiného materiálu džínoviny a on mi řekl, že to klidně můžu sušit v sušičce, že se tím chrání ten výrobce látky.

Nesuším tam podprsenky, Martinovi ponožky (vlákno se stříbrem), Kubovi ponožky poněvadž se smrkávaj (má adidas nebo Nike, já mám od ťamanů a ty se nesmrskávaj) Kubovi svetry(moje jo, ty jsou asi odolnější) a Karolíny originální sportovní klubový dresy na basket) jinak všechno, včetně spodního prádla, triček, halenek, džín, ručníky, polštáře, všechny plyšáky a peřin
Sarimana+Šárka 4/02+Tobík 7/10 61785
30.9.2014 9:21:34
Ahoj holky,
Lenul, já sušku mám, ale nějak s ní neumím zacházet, což mě štve. ~o~
Mám také tu se zásobníkem na vodu jako Lucka, to je ok, ale jednak míváme "chlupatou koupelnu" - i přes filtry drobné chloupky - prach létají ven a usazují se na umyvadle apod. S tím bych se i smířila, ale spíš nejsem schopna vychytat správný program, takže některé věci jsou skutečně horké, suché a po složení rovné, ale často je to "vyžehlení" dost mizerné, prádlo více nebo méně vlhké a hlavně se něco scvrkává, takže většinu věcí stejně žehlím. ~:( Úžasné jsou tedy ze sušičky ručníky froťáky - krásně měkké.
Zkus se při výběru zajímat, jestli se nedá navolit teplota sušení, to mi u té mé hodně chybí (a to mám docela drahou AEG Lavatherm), ale nevím, jestli se takové nabízejí. Jinak souhlasím s Luckou, že to chce tu na 8 kg, méně bych nebrala.
Tak šťastnou ruku při výběru! ~;((
Luci, s tou tvou rukou to je fakt otrava, moc držím palce, ať se zjistí, co je příčinou! ~;(( Takže karpály máš podle vyšetření ok? Mně to vyš. před časem dělali také, a prý úplně v pohodě, ale přitom mám pořád křeče v rukách - také hlavně při loupání brambor atd., ale naštěstí mne to nebolí při běžné činnosti.
A od páteře to být nemůže, to doktoři vyloučili? Zkusila bych možná akupunkturu, jestli na nic jiného nepřijdou. ~6~
Jdu něco dělat, mějte se! ~3~
luc4+J/01+K/10 95880
29.9.2014 8:36:06
Dobré ráno při pondělku ~;((

Lenulko.... jsou dva typy s odvodem vody, já mam tu co ma v sobě zásobník a ten po každém vysušení vyleju plný vody (kondenzační?)
tak to je to nejdůležitější co musíš vědět, jestli tu nebo tu druhou.

Pak bych doporučovala vždy na 8kg prádla nebo více

no a pak nevím u nás hrály roly peníze

Pokud to pujde stáhni si předem návod a precti si ho, u některých modelu nektere firmy nabizeji stahnutí návodu
Lenulka+Luci 02+Adam 7/10 103141
27.9.2014 11:06:52
Ahojda holky.Tak předně Vás všechny zdravím :-)
Potřebovala bych od vás ,které už máte to štěstí a máte doma sušičku na prádlo,poraďte,čím se řídit při koupi,jakou máte doma a jak jste s ní spokojené apod.
Rozhoupala jsem se konečně ke koupi a pročítám kde co,tak každá rada dobrá-však to znáte.Předem dííííky ~x~
luc4+J/01+K/10 95880
24.9.2014 11:48:26
jo a ruka, ona porad boli tak proto to vysetreni na EMG, coz je vysetreni karpálních tunelu a ještě asi neceho. Nejdrive nejake elektrošoky a pak dve dlouhe jehly do svalu a zkoušela cosi a docela to bolelo. Takže by to neměl být ani zánět svalů, fakt nevím co to je, nicméně simulant nejsem, ruka mne bolí Kačka mi bolestí vypadla z ruky, když jsem ji z naruče dávala do židle, škrábání brambor, krájení chleba, zvedání sklenice.... to je vždy bolestive, tak nevím ~l~
luc4+J/01+K/10 95880
24.9.2014 11:45:11
Ahoj Sari, Kubovi se to zhoršilo ted v puberte, oční svaly si mechanicky cvičit nedají )i když jsem našla jogu na to, ale to Kubu asi nedonutím cvičit)
Dostane brýle a musí je nosit od rana do večera a prý by se ten sval měl rozhýbat taky.

no a já jsem včera na očním dopadla tak, že mámstreptokoka i stafylokoka v očích, takže opět antibiotika do očí a ještě nějakou antibiotikovou mastičku a ihned na imunologii a tam mi napsala něco na podporu imunity.... takže takhle u mne ~:(
Sarimana+Šárka 4/02+Tobík 7/10 61785
23.9.2014 14:30:33
Ahoj holky,
Luci, tedy u vá je fakt veselo. ~Rv EMG je magnetická rezonance nebo to vyšetření na karpály...? Já myslela, že máš stanovenou diagnozu zánět šlach nebo se to neví? A jak to, že Kuba dopadl takhle s očima? ~6~~6~ To se mu takhle zhoršilo najednou v pubertě? A co s tím? Brýle nebo může pomoci nějaké cvičení?
A ty tvé oči to se také pěkně táhne, držím palce, ať to není nic zásadního a hlavně ať se to už konečně dořeší. ~;((~;((
Já jdu na oční vlastně pozítří také, věčně mne bolely oči asi z PC, i když poslední dobou podezírám spíš krční páteř, ale vzhledem k tomu, že nemám zrak zrovna stopro, tak tam radši zajdu.
Jíťo, jak se má prvňáček? Na fb jsem také neviděla žádné nové zprávy, doufám, že je ve škole spokojený.
Tak jdu něco dělat, mějte se! ~3~~3~
luc4+J/01+K/10 95880
23.9.2014 11:22:13
Tak jsem byla v patek s rukou na EMG... výsledek, nic mi není, mam jit na ortopedii ~d~

Včera jsme byli s Jakubem na optiometrii, Jakub vidí pouze na 31% , nepracuje mu levý oční sval a nevidí prostorově. Na tabuli viděl až 5ti centimetrová písmenka ~n~

Mne zmerili v puvodním ocnim spatne osy, tak proto přes ty bryle nevidim, takze jsem si nechala vymenit skla a uz snad budu zase videt.

Ja jdu zítra rano opet na oční protože něco našli ve stěrech v očích (minuly tyden jsem opět dostala antibiotika do očí na zánět) a nechtěli mi to říct po telefonu, mám si přijít....

Ach jo, furt se něco děje..... ~:(
luc4+J/01+K/10 95880
22.9.2014 8:33:45
Jani jasne ~t~
Já měla EBV ve 29ti letech, takže taky jako mladistvá ~t~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 62428  [Dalších 62398 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.