| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 34978  [Dalších 34888 >>]
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
18.6.2016 16:29:40
Ahojky, s Beremi jedem z Prahy Pendolinem v 9:43. V Ostravě na hlaváku to je ve 12:44. Já pak jedu s Luckou Ostrava hl.n. ve 12:53 a ve Frýdlantu n.Ostr. to je ve 13:44. Tedy, jestli stínem přestup. Tam už budu z Lucky totálně vyřízená~n~ Mimochodem už mám cestovní depku~7~
Molly. 74807
17.6.2016 22:34:34
Blizko, muž pravil, že si máš najít na Googlu Visalaje a pak zavolat a on přijede a navede vás :-) Ale úplně nejjednodušší by prý bylo, kdybyste se sešli autem někde v podobný čas, kdy poveze holky. Tož není blbý, myslí mu to ~t~
Tak prostě až budou holky vědět přesný čas příjezdu do Frýdlantu, tak se tam někde potkat? Ta vesnička se jinak jmenuje Ježonky, ale Google ji třeba nezná :-)
blizka 104177
17.6.2016 9:13:44
Ahojte,Molly, my ještě pořád nevíme zda dojedem,ale pokud ano,tak s námi se nemusíte zabývat,my budem samostatná jednotka,dopravíme se všude sami,nebo se zavěsíme za tvého manžela a pojedem za ním..ale mohal bys mi poslat nějaké bližší souřadnice,kde ta chata je,prosím?
Molly. 74807
15.6.2016 21:48:47
28 je mazec. Ve vedlejší škole teď právě proto udělali tři třídy místo 2, 17 dětí v každé. My se dozvíme složení tříd zítra.
Z Viktorky asi taky musí mít rodiče radost ~t~

Nevozte nic, beztak byste to zapomněly ve vlaku :-)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
15.6.2016 21:17:32
Ahoj holky, už se těším na srazík. Ještě teda netuším kam udám Michala,ale nějak se to vyřeší.
Molly s Beremi jsem domluvena, že pojedeme společně z Prahy Pendolinem. Jízdenky koupí Beremi a sejdeme se na hlaváku v Praze.
Počítám já s Luckou z Ostravy do Frýdlantu nad Ostravicí.

Co máme dovézt z Beremi???

Včera jsme měli první rodičák. Lucka bude chodit do 1.B. Jsou tři třídy prvňáčků po 28 dětech. Mazec. Ve třídě bude chlapec s autismem a pedagogickou asistentkou.
Už teď vím, že ve třídě bude víte hyper dítek jako je Lucka, tak to p. učitelku lituji.

Kdo už slavil narozeniny dítek? My slavíme příští sobotu. A dátek Lucce? Minibike.
Mimochodem Lucka miluje ve školce Viktorku, nechá se prý ostříhat na kluka, bude nosit pouze klučičí oblečení a nechá se přejmenovat na Filipa, tak abyste holky byly v obraze~t~
Molly. 74807
14.6.2016 13:17:59
Jestli pojedete pendolinem, nenechávala bych jízdenky až na poslední chvíli, ale ten týden předem aspoň. Pro jistotu.
Dan teda pro tebe s Rosi a malým skočí do Ostravy, Eva mezitím dojede vlakem do Frýdlantu nad Ostravicí, tam je pak Dan taky vyzvedne. S Blizkou se kdyžtak dohodneme operativně, jestli a kdy a kam a jak dorazí :-)
Plánujeme vás mít na chatě od toho pátku, zpátky byste vyrazili v neděli někdy dopoledne, zase odvoz stejný - Eva do Frýdlantu, Beremi do Ostravy.

Jinak moc nevím, co shrnovat. Ty jo? ~t~
Kdyžtak se mi ozvěte mailem Lenka.Babunkova@seznam.cz
Nebo na FB. Bez internetu budu od 3. července, telefon omezený. Pošlu vám pak víc čísel, máme celkem tři, tak není možné, abyste se v případě nouze někam nedovolaly nebo nedopsaly.
Beremi 80377
13.6.2016 15:39:17
Molly, raději to tu vše shrn, ať je jasno. Jízdenky ještě nemám. bude stačit koupit je v tom týdnu kdy přijdeme? Od kdy budeš mimo signál? Já jsem teď jen na mobilů. Zato funguje i ten český telefon, co máte číslo od minulé.
Molly. 74807
10.6.2016 13:59:08
Vítej doma! :-)

Už teda, drahé ženy, víte, kde kde a kdo? Bo bych vám jenom ráda sdělila, že na té chatě je omezený signál, takže bych vaše cestování měla ráda vyřešené předem.
O wi-fi tam neslyšeli, tak se pak s mailama ani nenamáhejte :-)
Beremi 80377
8.6.2016 23:17:22
Tak čas zdravím holky, už čekáme na letadlo.... co nového?
Molly. 74807
23.5.2016 12:40:02
Byli jsme se v sobotu podívat do obchodu s aktovkama, Stella si vyzkoušela Topgal pro prvňáky a P+P pro první i pro druhý stupeň. Velikostně byly všechny tři úplně stejné. Obří to na ní bude ještě dlouho. Pokud teda nějak zázračně nevyroste během prázdnin. Takže objednám z netu, vyzkoušeno máme, najdu přes Heureku nejlevnější a kdyby to opravdu hodně nesedělo, ze zákona to můžu do dvou týdnů bez udání důvodu vrátit.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 34978  [Dalších 34888 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.