| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 34978  [Dalších 34808 >>]
Beremi 80377
26.1.2016 16:56:08
Molly, ty to beres hezky rychle, ses dobra!
U nas uz si taky obcas vyhrajoyu, ale zatim jen kratce. Berta jsem dnes zabavila tim, ze jsem ho nechala vyrabovat nadobi z mycky. Pak si vzal lzicku, odnesl ji k plechove psi misce a uz pul hodiny bubnuje.... Aspon chvilka casu pro me....
Molly. 74807
26.1.2016 8:52:08
Na ty smráďata tyhle oficiální prostředí fungujou, co? :-)
My jdem prvního února, tento týden je Stella doma, pokašlává, semtam zachraptí, tak ať nejde na zápis s horečkou. Teď tady zrovna natahaly doktorské nářadí a ošetřujou houpacího koně. Už si spolu vyhrajou a mít doma dvě děti je milionkrát lepší, než jenom jedno, bo se znuděnou Zoe neudělám nic!
Jinak semestr už mám víceméně splněný, zítra jdu odnést papíry do výtvarky a v pondělí dopo mám zkoušku z psychologie, ale tak nějak tuším, co na testu bude ~R^
blizka 104177
25.1.2016 21:56:22
Evuš, dobrý, v pohodě,vzali ho..všechno uměl a choval se tam jako nějaký mílius,byly tam i učitelky z naší školky a taky se divili..jenom kýval,odpovídal,děkoval,no vzorný chlapeček, ..jen jsem odtamtud vyšli,vjeli do něj všichni čerti:)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
25.1.2016 21:17:40
Blízko, tak co zápis?
blizka 104177
24.1.2016 15:26:40
Dík Evuš za tip a radu:)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
23.1.2016 20:46:27
Blízko, my jsme nebrali Michala ani, aby čekal na chodbě. Zhádali by se jak koně a pak by byl zápis zkažený. Já bych Adámka nebrala, aby při zápisu Matěje nerozptyloval. Ale to je můj názor. Ty budeš vyplňovat spoustu papírů z druhou učitelkou a Maťej bude s druhou učitelkou.
Beremi 80377
23.1.2016 2:17:24
No vidíš Molly, říkala jsem, že se to musí zkusit. Všechno, se naučit nedá, je to hlavně o štěstí.
Eves, školy se nemusíte bát, ještě bude Lucka radit učitelce, uvidis.
Molly. 74807
22.1.2016 20:33:37
Ovoce a zeleninu mám pocit, že Stella nepozná. Vyloženě tipuje. Možná tak ještě roztřídit zvířata podle domácích, lesních a ZOO.
My jde 1. únara, dopoledne jednu na zkoušku, odpoledne zápis. Zoe rozhodně zůstane doma, ona by jim to tam celé zničila.
A Lucka super, nakonec bude šprťák, co bude ostatní okřikovat, ať jsou zticha, že se nemůže soustředit :-)
blizka 104177
22.1.2016 18:57:03
Molly,no paráda,vidíš,jsi měla štígro.:)
A Evuš,vidíš,Kucka bude nakonec ve škole třeba úplně v pohodě,když jí dají povinnosti:)..dík za tipy,co máme ještě zkusit..my jdem v pondělí.
Jo a byli tam třeba i sourozenci těch dětí u zápisu?Přemýšlím,jestli vzít Adama s sebou taky.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
22.1.2016 17:36:20
Tak máme po zápisu. Lucka byla šikovná. Musím ji pochválit. Poznávání ovoce a zeleniny. Bylo zpočátku trochu povídání. Pak čísla. Psaní obloučků, zubů a pak písmena. Poznávání tvarů. Prý je šikovná, že může jít do druhé třídy😀
Výsledky přijetí se dozvíme v červnu a přihlášku do družiny musíme odevzdat do května😄
Lucka nechtěla jít ze zápisu, chtěla se ještě učit😀
Rozčilovala se, že to bylo málo a že chce jít ještě na další zápis😄 Ostatní děti ve stresu, ona naštvaná, že už to skončilo😄
Museli jsme hned jet koupit tašku do školy. Spidermana tašku😀
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 34978  [Dalších 34808 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.