| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 34978  [Dalších 34818 >>]
Beremi 80377
8.2.2016 19:42:28
To víš, že jsem si poradila a rodinu nasytila. Nejhorší byl abstak po čokoládě a káva na dne.
Koukam, že rymicky řadí všude. U nás Rosi i Bert taky. Co mě překvapilo, nechci to teda zakriknout, tak s ucpanym nosem spí krásné. Narozdil od minulého týdne, kdy jsem fakt fungovala jen na litry kafe.
blizka 104177
6.2.2016 18:15:09
U nás Matěj po 3dnech bez teploty a zas Adam ji má,takže zítra karneval nehrozí..ještě že jejich kamarád ze školky nerozlučný je na tom stejně a nejde taky,jinak by byl řev.
No vidíš Beremi, kdyžtak k tomu chlebu,rozpustíš trochu sněhu,kdybyste zamrzli úplně a uvaříš sekyrkovou polívku, holka z Čech si poradí:))
Beremi 80377
5.2.2016 18:20:52
Blizko, dik za optani, teplotu uz nema. Ale asi jsem si ho rozmazlila, jak mu nebylo dobre. Porad spi cim dal hur.... A novej zub taky nikde, fakt nevim, co to je za problem...

Tenhle snih je fakt nejvic, co jsme tu. Konecne poradne horske pocasi. Jen kdyby v tom clovek nemusel ridit do skoly a taky na nakup. Nebot lednice je po tydnu vyzrana... Vcera jsem uz i pekla domaci chleba, jenom obycejnej, kvasek nemam.
blizka 104177
4.2.2016 17:40:38
Tak co Bertíček Beremi,jak mu je?
U nás taky teplota včera a dnes už dobré..
A jak s počasím..ty vaše výkyvy..už jste si na to zvykli?
Beremi 80377
3.2.2016 16:58:08
Teda holky, tohle jsem ještě nezazila. Od neděle napadlo přes 30 cm sněhu. Už 3 den zavřené školy. Dnes už nádherné svítí sluníčko, ale po ranu bylo -19 st C. Snad to do zítra vyhrabou,nebo budou holky nastavovat o prázdninách.
A aby toho nebylo málo, tak Bert je po prvé nemocný. Nevím, jestli něco chytil či je to reakce na očkování nebo navíc zuby. Každopádně pořad brečí a skoro nespí....
blizka 104177
30.1.2016 22:28:30
Evi, já bych asi udělala to co ty, to by mi nedalo..a ten horoskop,to se mi docela líbí, to vypadá dobře a použitelně v praktickém životě..a pro tebe dobrý tip,já bych se podle toho řídila,sedí to na Lucku dosti..celkem mi to připomíná tzv, Nevýchovu
http://vychovanevychovou.cz/
Beremi 80377
30.1.2016 17:35:13
Evus, na sto procent se jednou bude Lucka o svůj původ zajímat. Možná by už teď bylo dobře vytisknout si nějaké fotky mámy a sourozenců
Za pár let už se k ním nemusí dostat. Ale neukazovat, zalepit do obálky a důkladně schovat. Mimochodem, Bertikovi k 1.narozeninám jsem všechny kolem požádala, aby mu napsali dopis k 16. Narozeninám. Taky všechny leží zaslepené v krabici...

Na horoskop nevěřím. Ty rady mi přijdou určité výborně, ale pasuji na každé aktivnější dítě. Tak si říkám, že budu muset na Rosi pověsit nějakou povinnost.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
30.1.2016 10:09:25
Molly, ty jsi vtipná....prý nudno~t~~t~~t~
Co já bych za to dala, aby mi bylo nudno. Tak v pondêlí jde Stelinka na zápis, viď?

Holky, jsem vám neřekla, že jak jsem hledala rodný list Lucky na zápis, tak jsem našla starý rodný list Lucky, kde je bio matka s rodným číslem. No ano, zadala jsem r.č.na net. ~7~ Vím toho o ní hooodně. Díky dluhům je v insolvenčních rejstříku a v něm se díky zaměstnæní umím orientovat. Vím kolik komu dluží. Vím kde bydlí, kde pracuje. Kolik bere, kolik má exekucí. Do dnes jsme měli informaci, že mæ Lucka dva starší sourozence v osvojení. Teď vím, že má min. 3, že jeden nevl.bratr bydlí s babičkou. Jelikož jsem se z insol. rejstříku dle informací dostala až na FB, kde má fotky, tak vím jak vypadá. Je to docela pohledná žena. Podoba jtam je na 100%. Manžel z toho nebyl nadšený, že hledám informace ~7~
Co byste dělali vy, kdybyste našly rodný list jako já? Já, alespoň vím, až bude Lucka hledat bio rodiče co je matka zač. Otec v r.l. není uveden.

A včera jsem měla sezení ohledně Lucky a astro horoskopu. Já to shrnu. Podle data narození, místa a času je Lucka inteligentní, trochu hérečka. Mæme s ní jednat jako s dospělou. Máme se jí ptát na její názory a diskutovat co je správné a co ne. Máme ji dævat na výběr možnosti, né zækazy, příkazy, aby se rozhodla sama, měla svüj názor. To, že nám vyhrožuje, že skočí z okna atd. má nějaký hlubší důvod. Ale to je už na psychologa. Měla by mít za něco zodpovědnost, aby se cítila doceněnà, v rodině důležitá, nepostradatelná. Hodně chválit, brát její názory za důležité. Stanovit pravidla, povinnosti, důslednost.
No bylo to zajímavé.
Přemýšlím o té zodpovědnosti. Návrh bylo pořídit jí zvířátko. Máme dva psy, dvě kočky a želvu. Si myslím, že to stačí. Nebo co by mohla mít?
Molly. 74807
29.1.2016 14:04:51
Celý týden mám Stellu doma, pokašlává. A už ji asi do školky nedám! Já za celý den vidím obě holky tak hodinu, co je zavolám na oběd, večeři nebo jim strčím za dveře svačinu. Jinak jsou zalezlé v pokoji a hrajou si. Ta mateřská je děsně fajn věc! Jdu si uvařit čaj, je mi nějak nudno...
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
28.1.2016 19:52:14
Blízko, Matěj je šikula~g~
No tak to byla Lucka taky vzorňačka~t~
Kdyby jim to tak vydrželo, alespoň první třídu co?~b~~b~

Molly, ty teda jedeš. Upřimně tě obdivuji se školou, ale ty jsi ještě mladice~y~ Já teď dřela úkol z ang. a jsem z toho vyřízená~a~~a~
Taky obdivuji Beremi, když vidím Bertíka, tak bych to už taky nedala. Jsem ráda, že je Lucka soběstačná. No stááárnu~t~~a~~y~
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 34978  [Dalších 34818 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.