| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 28939  [Dalších 28889 >>]
jity1 110006
9.2.2011 16:32:38
Tak to my už jíme skoro všechno :-) Mlíčko už chce Kačenka akorát v noci, zato hodně :-( Přes den spí tak dvě hodiny celkem a usíná kolem desátý, půl jedenáctý. Jsem už z toho hotová :-( Nemáte někdo něco zaručenýho na spaní? Doktorka mi doporučovala nějaký homeopatický čípky,že to děti zklidní. ale jsou docela drahý a stejně se mi nechce jí to cpát, tak jsem to ani nezkoušela. Nevíte jak jsou na tom děti a bylinky? Myslíte,že bych jí mohla večer udělat jenom čistý meduňkový čaj? Ten je taky dobrý na spaní...
Myšička21 98603
8.2.2011 20:24:23
Holky, gratuluji k mírám i váhám ~g~ jste oproti nám všichni tak "veliký" ~:-D ale nebojte, my vás doženeme ~y~
Rybka24 94386
8.2.2011 10:40:53
~g~
Lea+Denielek+// 101724
6.2.2011 21:11:43
Už 2 dny je nám 11 měsíců...týjo to strašně letí...Denielek váží 10kg a má 75cm ~g~Je to kus chlapa:-)Už lezeme a všude a o vše si už stoupá ~;((A nic nenechá napokoji...Hračky ho vůbec nezajímají,ale vše okolo ano.Už máme 6 zoubků a papá už skoro vše bez problémů už ani nemixujem...J to prostě náš šikula
Rybka24 94386
5.2.2011 13:09:39
Bety má 74 cm, 9910 g a stále neleze. Ale aspoň už se začla trochu plazit. Tyjo, kroky! To je rychlost. Pojištění nemáme. Co a kdy vaše robátka jí?? Já skoro pořád jen kojim, ona vůbec nechce jíst. Tak dvakrát denně ji donutim aspoň do oběda a kašičky, ale jinak nicmmoc:/
Z+2 109449
3.2.2011 11:23:26
Zdravím všechny,
jak se máte. Já jsem tenhle týden s oběma dětma doma na OČR. Docela kruté. Zvlášť teď když jsou obě už skoro v pořádku. nevím, nevím jak bych to dlouhodobě přežil.
Tonda už ujede v prostoru i 10 - 15 kroků, takže by se dalo říct, že chodí. Je překvapivě na sebe opatrnej a skoro nepadá. Ani jsme zatím nevytáhli helmičku. ~j~
Pojištění nějaké máme. Asi u ING. Moc to, ale neřešíme a necháme si vnutit co nám vybere finanční "poradce".
motylek.24 107338
1.2.2011 13:49:41
Ahoj maminky, v pondělí jsme byly na 10ti měsíční prohlídce, Karolínka váží 7345g, měří 70 cm a je zdravá, taky už máme 4 zuby a pomalu se pokouší stavět u nábytku.
Holky chtěla jsem se zeptat, chci malé nechat udělat úrazovku bez spoření, máte některá zkušenosti s nějakou pojišťovnou? :-)
jity1 110006
29.1.2011 16:57:16
Ahoj!
Tak ve čtvrtek jsme byly s Kačenkou v poradně. Má 9kg a 75cm :-) Už máme i tři zuby (vyrostly teď během 14ti dnů) a brzy půjdou dálší,takže si užíváme protivnosti ~8~ U gauče udělá i pár kroků-hlavně,když jí někdo ukáže něco k jídlu :-) Jinak vše musíme mít ve výškách, naše malá nenechavka nenechá nic na pokoji~y~
Myšička21 98603
26.1.2011 18:56:31
Jitko gratulace ~g~ Matyášek je chlapák ~R^ My na 10ti měsíční neměli ani 8kg, ale neva, to doženeme a alespoň se malá tak nepronese ~:-D

Hani a rukama ti baští? My měli taky období kdy jsme válčili, tak jsem malou nechala ať se v tom hrabe sama, bylo to všude, ale alespoň něco jsem do ní dostala ~:-D Když už jsem nevěděla co, tak jsem vzala jak jsou ty kukuřičný křupky (ty Kiki miluje) a máčela je do zeleninové kaše a takhle jsme snědli půlku skleničky ~;) no a když k tomu připočtu ty křupky, tak to byla jistě plná porce ~y~ A když už nic nezabírá, tak jí to co chci aby snědla rozmíchám do jogurtu v poměru asi 3:1 (3 jogurt, 1 zelenina/ovoce...) nebo jí zeleninovou kaši místo do vody udělám do odstříkaného mléka... normálně uvařím mrkev, brambor, brokolici, dýni... pak sleju vodu, přidám MM a teď už jen rozmačkám, předtím jsem mixovala do hladké kašičky, s tím MM mi to baští jak divá ~w~~j~ Jo a banán jí dávám nakrájený na kolečka a nechám jí ať ho jí sama, jablíčko jenom loupu a dám jí ho celé, hlídám až se dokouše k jadřinci, nebo těma 2 zubama spíš dostrouhá ~t~, pak ho vykrojím a co sní to sní, ale má ráda když může jíst sama ~:-D
Držíme palečky ať se podaří a začne hezky papat ~w~
Jitka + 3 děti 42500
26.1.2011 11:11:02
ahoj po delší době nakukuji a přišla jsem vás všechny pozdravit.

na 10ti měsíční kontrole měl Matyášek 9,08 kg a 76 cm. Baštíme příkrmy, ale ještě i kojíme. Sám se i postaví - a ťapká si to okolo stolu nebo nábytku. tak se určitě brzy sám rozeběhne.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 28939  [Dalších 28889 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.