| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 66012  [Dalších 65932 >>]
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:15:00
ella taky dnes nic moc spani ... tak po 30 minutach, zadne tvrde spani. Ale predpokladam ze asi spala ted na tom fotbale od 15. Kdyby byla vzhuru, tk uz MM razi domu na krmeni.
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:13:57
eeko ta sampan je hezka, neutralni a levnejsi:-) Barevne jen kdybys chtela byt rozcapena:-)

Ja taky ted utracim, ale fakt extremne. Vcera jsem v Kika vysolila 10 tis za zavesy k nam do loznice, zaclonku a zavesy k elle do pokojiku. A to jsem jeste usetrila minimalne 2 tis za siti ... maji akci siti za 1kc.

S tou sedackou na mici - to je fakt - ono to houpe jako v aute a to nam ella taky hned vytuhne, mozna to taky vyzkousime.
irlev 29736

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:04:33
Edule, držím pěsti!

Eeko, zajímavej fígl :))

U nás dnes taky nespací den, vždycky to zalomí na půl hodinky a jinak kouká - unaveně. Snad bude teda spací noc, no :)
Naděje umírá poslední, že :))
Edule 83498

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 17:55:24
Ahoj holky!
Zdenče móóóóóóc gratuluju.Termín byl u nás stejný,ale to naše mrně je trochu paličaté vůbec se mu nechce ven.No uvidíme co nám zítra řekne doktor.Třeba nám pomůže.Ještě jdu rychle vyžehlit jinak ten můj bude chodit zmuchlanej~;).Jinak holky moc hezký fotečky.
irlev 29736

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 17:54:48
Eeko, jo míč je spolehlivej. A prso :) V noci kolikrát počítám minuty, aby uběhla aspoň hodina od minulýho kojení (kvůli zpracování mlíka v žaludku), abych ho mohla zase utišit prsem :)
Dost mi v noci budí Jiříka, ten sice hned zase usne, ale přeci jen, má to přerušovaný.

Jo, ty mrňavý hračky mě taky štvou. Furt to někam zapadává a kostička vražená do nohy uprostřed noci, to taky miluju :)

K večeři nedělám nic, máme brsalát a řízky od oběda :) To vařil teda Maják, já jen smažila :)
irlev 29736

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 17:19:14
Deni, rozmazlenost ne :) Prostě je to chovací a houpací miminko. Já se mu vůbec nedivím, mě by to taky bylo příjemný :)
Za půl roku se mi po tom bude stýskat, až začne plazení plížení a s chováním ve dne v noci bude konec :)
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 17:09:30
potrebovala bych fandysovi vyhodit tak 1 popelnici hracek, ale ja fakt nevim co vyhodit a co ne. Tak jsem vyhodila jen 1 velkou plnou tasku.
Uplne nesnasim takove hracky jako mega velke auto na dalkove ovladani .... hracka uplne na picu ... to fakt davaji lidi co chteji aby to bylo super na efekt a vubec neuvazuji ze tomu diteti je to uplne k hovnu.
Fany si s tim hral za rok tak 2x asi 3 minuty .... musim to nejk vymyslet a vyhodit, aniz by to postrehl, protoze on zasadne tu vec v ten moment nutne potrebuje.
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 17:07:19
majo to uz je rozmazlenost . Ella uz dela strasny fory a mi ji na to trvale skacem a vime ze si zavarujeme ... vlastne uz je zavareno, ted uz je pozde, ucit ji neco jineho.
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 17:05:59
teda ja mam dnes vyhazovaci naladu, uz jsem naplnila 2 poplenice kramu ... a jeste bych rada vyhazovala, nejradsi bych vyhazela vsechno, ale bojim se aby mi pak neco nechybelo.
irlev 29736

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 16:46:58
Před chvílí mi říká Maják, že ty děti fakt asi klonujem ... ten menší prevít už spí taky jenom v náručí na balonu, jako ten starší v jeho věku :)
Jen ho položím, je vzhůru a řve :)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 66012  [Dalších 65932 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.