| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 66012  [Dalších 65942 >>]
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:41:37
kriste ja ty prispevky ctu napreskacku!!!

Gratuluju Kamce k narozkam .... co dostala?

Ja mu ellu nenutila, ale kdyz vide ze se mu ji nepodarilo zdrncat v kocare a ze ani po kojeni se nechystala spat, tak si ji sam od sebe (velmi nasrany) vza s sebou. Fanyho bere uz automaticky.

No a jestli hodla hrat zapasy i venku mimo vesnici, tak to si ji bude brat natuti! Kdyz hrajou doma, tk to jeste ty 2,5 hodiny zvladnu, ale 5 hodin je na me moc ... nejsem typicka matka ... jak citim delsi dobu nejake omezeni, tak jsem na nervy. Priznavam ze jsem hrozna.
irlev 29736

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:39:53
To je fakt! Tak nějaký to hrkátko koupím :)

Jo, očistky zkur.... sex bych si taky dala :)
Denyna 14851

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:36:48
jo jo, na dárky mají nárok všichni. Uplně nejradši bych zrušila celýho blbýho ježíška, protože normální mi přijde dětem vysvětlit, že dárky si dáváme mezi sebou navzájem, protože se máme rádi a brala je s sebou vybírat dárky pro ostatní, aby měly radost i z dávání.
Jenže manža je bohužel pro ty kecy o ježíškovi.
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:32:14
tak vidim ze myslime na to same ...
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:31:35
deny teda to je gol ze se z toho jeste radujes~;)

Ja elle asi neco koupim k vanocum ... ani ne tak kvuli ni, ale spis aby fany videt ze darky dostavaji vsichni (teda krome me), a ne jen on:-)
Nejaka kravina se vzdy najde .-.. co koupit.

MM by ellu nabaloval jeste vic nez ja ... a pres kocar by ji dava jeste ten nacvakavaci poklop!!!!
Denyna 14851

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:30:19
Majo, s dárky to děláme stejně~;)
Pro Simi aspoň jednu věc chci, i jako výchovu pro Kami
Denyna 14851

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:29:00
Deni, manža byl taky dneska hrát fotbal, ale vnutit mu děti se mi nepodařilo, máš to vymakaný:-) Bere teda Kamče s sebou, když nehraje v hale, tak aspoň něco. A ráno o víkendu s mrňatama vstává, bo Kamče začala solidárně vstávat se Simi v šest. Zítra maže prvně do školky, jsem na ni zvědavá:-)

Jinak už aby byl konec šestinedělí, nenávidím vložky a sprchu!~:-© Chci svoji horkou vanu, naposled jsem si ji užila při porodu. A taky se sexem bych si dala říct...~:-D
Deni+František+Ella 13842

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:28:34
eeko tak si doprej, bude urcite hezky, veselyR^

OK - jak bude prudit, pujde do sedacky a na balon:-)
irlev 29736

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:28:25
Jeníkovi k Vánocům neplánuju nic, dostane prso nebo flašku :)

Jirkovi už tuším, o velký dary pumpnu babičky :)
Denyna 14851

Re: Sobotěnka:-)

5.10.2008 18:26:02
tak před třemi lety byla Kamče už dvanáct hodin na světě, beruška moje:-) Připadá mi teď děsně veliká proti Simi.
Dárky pro Kamče jsme opět zvolili genderově vyvážené:-) a všechny měly úspěch.
Začínám pomalu uvažovat, co k vánocům, aby to pak najednou nebyla rána pro rozpočet. Pro Kamče mám celkem představu, ale co Simi, to nevím. Kolotoč a hrazdička je tu po Kamčeti.

Jinak Simi je taky chovací a šátkovací, ještě se taky ráda vozí v kočárku a jezdí autem. Jinak je řvací a nespavá. Ale já si to užívám, bo Kamče spala naopak pořád a nic s ní nebylo. V noci spí jakž takž slušně, cca od devíti do jedný, a pak různě. Buď do čtyř nebo do pěti a kolem šesté vstává. Jednou v noci dostane i dokrm, to je pak celé na hodinu, jinak se kojí, teda spíš žužlá. Nechávám ji tak max. půl hodiny, ale občas usnu, i tak mám na prsou omrzliny:-) Jsem zvyklá spát přirkytá až po nos, částečně jsem to vyřešila širokou šálou kolem krku...

Oblíkám nás všechny normálně - triko, tepláky nebo kalhoty, mikina, plus Simi ještě bavlněnou čepičku a do šátku bačkůrky. Ale v pátek jsem potkala u dr matku, která asi půlroční mimino na férovku přivlekla v naducané zimní kombinéze, jsem nestačila zírat~g~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 66012  [Dalších 65942 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.