| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 66012  [Dalších 65682 >>]
Arni 19497

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 19:38:33
Majo, diky, ja mam totiz v prukazce ted napsane ctg hranici, tak jsem dumala, co to je. Mimi se moc mlelo, tak asi kvuli tomu.

Eeko, tak to jo, ja jsem prvni myslela, ze je to uplne jine mimco~:-D~;) Po kom je zrzava??? A je fakt, ze i po pusince je jina, predtim byla cela Tayla, tak treba doroste do sve podoby;)
Bóďa+Theo 10/05+Oliver 9/08 26863

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 19:24:28
ahojda!

eeko,
taky mi plínky přišly, díky!!!!!!!!! penízky jsem ti poslala R^

gratuluju k novým miminkům!!!!

dneska jsem mluvila s martinou - byla naproti v ulici u kamarádky, tak jsme na sebe mávly ~:-D

Tedík má ten zánět ucha oboustrannej, vyfásl antibiotika ~;((
a Oliver od pondělí nic nepřibral, přitom baští tak pěkně, vůbec tomu nerozumím...mám prostě furt kojit, kdykoliv se probudí...a budit, když moc spí a rvát to do něj. v pondělí jdeme zase na převážení
tygrickova 76581

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 19:02:31
ahoj holky. tak především gratuluji želvičce a olgavě!!! konečně to máte za sebou a mimča u sebe R^
Eeko, kalhotkxy došly, jsou boží,ted schnou :)))) díky..
u nás nastal zlom, Ellenka od včera ječí a nespí, jak jsem zvyklá na pohodičku tak jsem z toho přejetá, furt by ládovala,asi nastal ten hladovej zlom na 3 tejdnech což by u nás odpovídalo...furt se hlásí o jídlo..nejhorší je,že kojim jen z jednoho prsa, na tom druhým mám furt stoupek:(( tak me to jedno prso už pěkne bolí jak z něj furt tahá...:( a z kloboučků pít moc nechce,u toho se vzteká a kroutí :(
Deni+František+Ella 13842

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 18:37:20
eeko taky tak - presne jak popisujes - ja s tim skubala ze ta svina nekape a bylo to prazdny.

A nevim jestli to pomaha.

Koupila jsem dalsi a davam ji je teda dale, ale fakt si nejsem jista tim ucinkem.

Holky deti krasny:-) Eeko koukam ze mate taky na drsticce lehkou krupicku ... nam se staky udelala.
Deni+František+Ella 13842

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 18:37:18
eeko taky tak - presne jak popisujes - ja s tim skubala ze ta svina nekape a bylo to prazdny.

A nevim jestli to pomaha.

Koupila jsem dalsi a davam ji je teda dale, ale fakt si nejsem jista tim ucinkem.

Holky deti krasny:-) Eeko koukam ze mate taky na drsticce lehkou krupicku ... nam se staky udelala.
irlev 29736

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 18:17:42
CTG je monitor srdíčka - takže ozvy přes ten přístroj.
Arni 19497

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 17:41:25
Velka gratulace Zelvicce k prdolkovi!:)

Eeko, mala se mi zda uplne jina, nejak ji i zesvetlaly vlasky nebo to dela ta fotka?

Olgavo, tak to byl taky dobry mazec, at se brzy zajedete domaR^

Co je to ctg? ozvy?
irlev 29736

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 17:15:13
Olgavo, super, že to šlo dobře :) Musel to bejt fakt mazec :)))
Keris 73432

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 16:56:42
Eeko, on mi ji nedoporučil,ani nevyvracel.Já jsem s ním jen o tom mluvila.
:-)
irlev 29736

Re: SMS od Želvičky

2.10.2008 16:47:40
Lenduli, ty ubrousky to možná budou - resp. já s nima mám taky špatnou zkušenost. Jakmile je používám, hnedka je Jirka opruzenej, takže my jedeme v čistý vodě.

[<<Předchozích 320] Názory 321330 z 66012  [Dalších 65682 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.